0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Zimná obuv Timberland

3.11.2014 22:14
Timberland je klasika. Kvalitné kožené topánky, to je tiež Timberland. Preto sme sa v Shooos.sk rozhodli, že Vám ponúkneme kvalitné, kožené topánky s jednoduchým dizajnom. Špeciálne pre Vás sme vybrali zopár modelov, ktoré sa nám páčili. Pozrite si nižšie niekoľko imidžových fotiek obuvi Timberland v akcii, na Vašich nohách.

Ponuka Timberland na Shooos.sk.

Pánske topánky sú všetky z kvalitnej kože, ktorá je nepremokavá a udrží Vaše nohy v suchu za každého počasia. Švy, ktorými je koža zošitá sú utesnené a teda nepremokavé. Izolácia primaloft na skoro všetkých zimných modeloch zasa udrží nohy v teple. Všetky šnúrky, ktoré používa Timberland zasa vyrobili z recyklovaných plastových fliaš..., čo zrkadlí celkovú eko filozofiu firmy. O jednotlivých vychytávkach od Timberlandu by sa dalo hovoriť a písať dlhšie. Jednoducho ide o kvalitné topánky so super dizajnom, ktoré sme chceli mať na pulte a preto ich u nás nájdete.

Vlani oslávil Timberland 40-te výročie svojho vzniku. Firma pri tejto príležitosti ponúkla na trh niektoré klasické modely, avšak opatrené kvalitnými a odskúšanými materiálmi. Pozrite sa sami.

© SHOOOS