0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Camper

Obuv Camper pochádza zo Španielska. Južná nátura a kreativita sa prejavila aj na modeloch tejto už skoro 50 rokov existujúcej obuvníckej firmy. Kvalitné a väčšinou aj kožené topánky predstavujú symbiózu medzi obuvou a bosou nohou . Držia klenbu a pokiaľ aj máte širšie chodidlá, Campery sa prispôsobia. Kolekcia disponuje veľmi pestrými farbami ako sa na Španielov patrí.
Medzi najobľúbenejšie modely a bestsellery patria Camper Peu, Camper Pelotas, či Camper Twins, alebo širšia ponuka dámskych sandálov. Vyberiete si u nás z najširšej ponuky dámskych ale aj pánskych topánok Camper pričom disponujeme jedinečnými modelmi, ktoré chýbajú v ostatných obchodoch. Camper je známy tiež dizajnovými obchodmi po celom svete.

Pestrofarebné topánky z prémiovej kože, to je Camper. Modely ako Peu a Pelotas, ktoré znejú exoticky a tak trochu... Španielskom? Camper je nová značka v Shooos, ktorú sme obdivovali už niekoľko rokov a teraz sa po prvýkrát už reálne objavila v našom obchode. Španielov poznáme kvôli kvalitným topánkam a krásnym dizajnovým obchodom, ktorých majú viac ako 400 po celom svete. Každý obchod venovali jednému architektovi a všetky sú svojim spôsobom jedinečné.

Starý tehlovo, drevený sklad v Šanhaji sa za pomoci čínskych architektov z štúdia Neri & Hu premenil na vlajkovú loď Camper a unikátny obchod.

Toto je pohľad do obchodu Camper v New Yorku, ktorý považujeme za jeden z unikátnych dizajnových skvostov medzi obchodmi s obuvou.
© SHOOOS