0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Camper Pelotas - topánky

Obuv Camper Pelotas je dôkazom španielskej remeselnej zručnosti a inovácie. Vďaka svojmu ikonickému dizajnu a bezkonkurenčnému komfortu sa topánky Camper Pelotas stali symbolom kvality a štýlu. Charakteristickým rysom Camper Pelotas je jedinečná gumová podošva, ktorá obsahuje desiatky malých guľovitých podrážok, ktoré poskytujú výnimočné odpruženie a flexibilitu. Tieto topánky sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili prirodzenému pohybu chodidla a zaistili tak pohodlný krok po celý deň. Topánky Camper Pelotas, vyrobené z prémiových materiálov a zmyslom pre detail, ponúkajú dokonalú kombináciu formy a funkcie. Či už sa prechádzate ulicami mesta alebo objavujete nové obzory, Camper Pelotas vám zaručí, že budete vyzerať štýlovo a budete sa cítiť pohodlne na každom kroku.

Pestrofarebné topánky z prémiovej kože, to je Camper. Modely ako Peu a Pelotas, ktoré znejú exoticky a tak trochu... Španielskom? Camper je nová značka v Shooos, ktorú sme obdivovali už niekoľko rokov a teraz sa po prvýkrát už reálne objavila v našom obchode. Španielov poznáme kvôli kvalitným topánkam a krásnym dizajnovým obchodom, ktorých majú viac ako 400 po celom svete. Každý obchod venovali jednému architektovi a všetky sú svojim spôsobom jedinečné.

Starý tehlovo, drevený sklad v Šanhaji sa za pomoci čínskych architektov z štúdia Neri & Hu premenil na vlajkovú loď Camper a unikátny obchod.

Toto je pohľad do obchodu Camper v New Yorku, ktorý považujeme za jeden z unikátnych dizajnových skvostov medzi obchodmi s obuvou.
© SHOOOS