0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Camper Peu - topánky

Bosé tenisky Camper Peu sú ikonickou voľbou obuvi, ktorá spája štýl s prirodzeným a minimalistickým prístupom. Tieto topánky sú navrhnuté tak, aby poskytovali pocit chôdze naboso a zároveň poskytovali ochranu a podporu. Jedinečná konštrukcia Camper Peu sa vyznačuje flexibilnou podrážkou a rukavicovým strihom, čo umožňuje úzke spojenie so zemou a lepšiu mobilitu. Tieto tenisky vyrobené z prémiových materiálov a precíznej pozornosti venovanej detailom vyžarujú súčasnú a nadčasovú estetiku. Či už sa pohybujete po mestských uliciach alebo prijímate outdoorové dobrodružstvá, barefoot tenisky Camper Peu poskytujú harmonickú zmes pohodlia, štýlu a slobody pohybu.

Pestrofarebné topánky z prémiovej kože, to je Camper. Modely ako Peu a Pelotas, ktoré znejú exoticky a tak trochu... Španielskom? Camper je nová značka v Shooos, ktorú sme obdivovali už niekoľko rokov a teraz sa po prvýkrát už reálne objavila v našom obchode. Španielov poznáme kvôli kvalitným topánkam a krásnym dizajnovým obchodom, ktorých majú viac ako 400 po celom svete. Každý obchod venovali jednému architektovi a všetky sú svojim spôsobom jedinečné.

Starý tehlovo, drevený sklad v Šanhaji sa za pomoci čínskych architektov z štúdia Neri & Hu premenil na vlajkovú loď Camper a unikátny obchod.

Toto je pohľad do obchodu Camper v New Yorku, ktorý považujeme za jeden z unikátnych dizajnových skvostov medzi obchodmi s obuvou.
© SHOOOS