0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Camper Twins - dámske

Obuv Camper Twins stelesňuje podstatu španielskeho dizajnu a remeselného spracovania. Topánky Camper Twins svojim jedinečným a hravým prístupom ponúkajú osobitý a nekonvenčný štýl, ktorý vyčnieva z davu. Značka je známa svojím odvážnym použitím farieb, textúr a materiálov a vytvára pútavú obuv, ktorá bez námahy spája pohodlie a kreativitu. Každý pár topánok Camper Twins sa vyznačuje nesúrodým dizajnom, kde sa ľavá a pravá topánka v niektorých aspektoch líšia, čo pridáva prvok prekvapenia a individuality. Od neformálnych tenisiek až po elegantné podpätky, Camper Twins ponúka širokú škálu možností pre tých, ktorí chcú vyjadriť svoju osobnosť prostredníctvom obuvi. Zažite radosť zo sebavyjadrenia a vstúpte do sveta Camper Twins.

Pestrofarebné topánky z prémiovej kože, to je Camper. Modely ako Peu a Pelotas, ktoré znejú exoticky a tak trochu... Španielskom? Camper je nová značka v Shooos, ktorú sme obdivovali už niekoľko rokov a teraz sa po prvýkrát už reálne objavila v našom obchode. Španielov poznáme kvôli kvalitným topánkam a krásnym dizajnovým obchodom, ktorých majú viac ako 400 po celom svete. Každý obchod venovali jednému architektovi a všetky sú svojim spôsobom jedinečné.

Starý tehlovo, drevený sklad v Šanhaji sa za pomoci čínskych architektov z štúdia Neri & Hu premenil na vlajkovú loď Camper a unikátny obchod.

Toto je pohľad do obchodu Camper v New Yorku, ktorý považujeme za jeden z unikátnych dizajnových skvostov medzi obchodmi s obuvou.
© SHOOOS