0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Camper - topánky

„Camper“ pochádza zo Španielska. Južanská povaha a kreativita sa prejavila aj na modeloch tejto takmer 50-ročnej obuvníckej spoločnosti. Kvalitná a väčšinou kožená obuv predstavuje symbiózu medzi topánkami a bosými nohami. Držia klenbu a aj keď máte širšie chodidlá, táborníci sa prispôsobia. Kolekcia má veľmi farebné siluety topánok, pretože patrí do Španielska.
Medzi najobľúbenejšie modely a bestsellery patria Camper Peu, Camper Pelotas, alebo Camper Twins, alebo širšia ponuka dámskych sandálov. Môžete si vyberať z najširšej ponuky dámskej a pánskej obuvi Camper, pričom u nás nájdete jedinečné modely, ktoré v iných obchodoch chýbajú. Camper je známy aj obchodmi s dizajnom po celom svete.

Pestrofarebné topánky z prémiovej kože, to je Camper. Modely ako Peu a Pelotas, ktoré znejú exoticky a tak trochu... Španielskom? Camper je nová značka v Shooos, ktorú sme obdivovali už niekoľko rokov a teraz sa po prvýkrát už reálne objavila v našom obchode. Španielov poznáme kvôli kvalitným topánkam a krásnym dizajnovým obchodom, ktorých majú viac ako 400 po celom svete. Každý obchod venovali jednému architektovi a všetky sú svojim spôsobom jedinečné.

Starý tehlovo, drevený sklad v Šanhaji sa za pomoci čínskych architektov z štúdia Neri & Hu premenil na vlajkovú loď Camper a unikátny obchod.

Toto je pohľad do obchodu Camper v New Yorku, ktorý považujeme za jeden z unikátnych dizajnových skvostov medzi obchodmi s obuvou.
© SHOOOS