0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: 41-CPTMNT-CL-120
Farba: farebné / Multicolor

Captain Mint Lemongrass & Eucalyptus

15 
online (Skladom)
obchod Bratislava
3 farebné varianty
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
100% prírodný produkt na riešenie nepríjemných pachov v topánkach, na oblečení, vo vlhkých priestoroch alebo v interiéroch na pracovisku, doma alebo aj v aute. Prírodné odstraňovače zápachu Captain Mint obsahujú viac ako 7 rôznych esenciálnych olejov s antiseptickými, antibakteriálnymi vlastnosťami. Dokáže odstrániť aj tie najodolnejšie pachy a zanecháva veci svieže a čisté. Captain Mint obsahuje tieto oleje: čajovník, hamamel, eukalyptus, citrónová tráva, klinček, mäta, jablčný ocot. 100% vegan Netestované na zvieratách Šetrné k životnému prostrediu Bez aerosólov Éterické oleje zabíjajú baktérie Použitie: Možno nastriekať všade tam, kde sa vyskytujú nepríjemné pachy - obuv, textil, šetrné tašky, obchodné priestory, autá, toalety. Sprej pred použitím pretrepte, potom nastriekajte na povrch alebo na oblasť, ktorú chcete zbaviť zápachu.

Objem:
120 mll100% prírodný produkt na riešenie nepríjemných pachov v topánkach, na oblečení, vo vlhkých priestoroch alebo v interiéroch na pracovisku, doma alebo aj v aute. Prírodné odstraňovače zápachu Captain Mint obsahujú viac ako 7 rôznych esenciálnych olejov s antiseptickými, antibakteriálnymi vlastnosťami. Dokáže odstrániť aj tie najodolnejšie pachy a zanecháva veci svieže a čisté. Captain Mint obsahuje tieto oleje: čajovník, hamamel, eukalyptus, citrónová tráva, klinček, mäta, jablčný ocot.
100% vegan

Netestované na zvieratách

Priateľský k životnému prostrediu

Žiadne aerosóly

Esenciálne oleje zabíjajú baktérie

Použitie:
Môže sa nastriekať všade tam, kde sa vyskytujú nepríjemné pachy – obuv, textil, šetrné tašky, obchodné priestory, autá, toalety. Sprej pred použitím pretrepte, potom nastriekajte na povrch alebo na oblasť, ktorú chcete zbaviť zápachu.

Objem:
120 ml

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS