0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: BG-163-BKBK
Farba: čierne / Black

Chrome Industries Barrage Cargo Black Black

-30% 220 

154 

Vypredaný

12 farebných variánt
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Barrage Cargo je náš najpredávanejší a najodolnejší všestranný batoh. Barrage je vybavená vodotesnou, plne zváranou hlavnou priehradkou a nastaviteľnou vonkajšou nákladnou sieťou a je prispôsobená akémukoľvek prostrediu alebo užitočnému zaťaženiu. Tašky na kolieskach, ktoré sú obľúbenými poslami na bicykloch po celom svete, vám poskytnú viac priestoru, keď potrebujete vyskladať tonu výstroja a zložiť ho, aby bolo všetko vo vnútri chránené pred vonkajším svetom. Ideálne pre cestovateľov, dochádzajúcich za prácou, ktorí potrebujú prevážať rôzny náklad alebo cyklistov, ktorí sú škaredí za každého počasia, rolltopy zvládnu svoju prácu. Časť našej zbierky Heritage, zaručená na celý život.
BG-163-SMK-NA
VEĽKOSŤ
20 "V | 11,75" Š | 6 "D
OBJEM
18L - 22L
HMOTNOSŤ
3 libry | 1,36 kg
TAŠKOVÝ MATERIÁL
Vonkajší plášť: 1050D nylon, 22 oz 1000D TPE plachta | Vnútri: 22 oz 1000D TPE Tarp
VEĽKOSŤ LAPTOPU
až 15 "
PRIESTOR NA LAPTOP
Horné otváranie | Bez čalúnenia | 14 1/2 "H | 10 1/2" L | Hlavný priestor: rozvinutý 7 palcov, zvinutý 3-krát 2-krát

Tenisky Chrome Industries sú jednotkou pre city bajkerov. Väčšinou ide o obuv z cordury, nepremokavú veľmi funkčnú, praktickú a dizjnovú. Obuv, ktorá je fajn na chodenie do mesta, ale tiež na bike. "For bike & bar" - znie heslo firmy zo San Francisca.

Obuv a doplnky Chrome máme ako jediní na Slovensku a pravdepodobne aj v Čechách. Momentálne je to iba zopár modelov, keďže myšlienka firmy a tiež jej produkty sa nám páčia, chceli by sme zastúpenie Chrome v Shooos rozšíriť. Ak sa Vám Chrome páči, prídite si pozrieť do obchodu na Miletičovu v Bratislave aj tričká Chrome. Tie na webe nemáme, musíte si prísť vybrať sami.

Keďže Chrome a kultúŕa city bajkov, kuriérov je neoddeliteľne prepojená. Organizovali sme v Shooos nultý ročník Gold Sprintu. Pozrite sa sami, ako vyzeral Goldsprint made in Shooos.

Chrome Industries je svetovým výrobcom messenger bagov a batohov. Je to sesterská značka KEEN (založil ho ten istý chlapík v Bouldri v Colorade). Firma sa nakoniec presídlila do Mekky citybajkerov - San Francisca. V roku 2010 založila monobrandovú predajňu v Manhattane v New Yorku. Dnes sú obchody Chrome Industries v Chicagu, Portlande, Seattli, Minneapolis, San Franciscou, Denveri a Washington, DC. Máme tú česť predstaviť Vám niektoré produkty Chrome Industries aj v Shooos v Bratislave.

Chrome získal meno vďaka kvalitným produktom na denné využitie pre náročných (kuriérov na bikoch v každom počasí) zákazníkov. Chrome je v prvom rade funkčná, užitočná a trvanlivá značka. Messenger bagy majú napríklad doživotnú záruku a podobne. Na produktoch sú vždy použité najkvalitnejšie a trvácne materiály, ako oceľ, Cordura, bezpečnostné pásy z áut na ramenách tašiek. Mini-Metro, Citizen a Metropolis bagy majú charakteristickú a pre Chrome jedinečnú bezpečnostnú oceľovú pracku, ktorá zároveň funguje ako otvárač na fľašky od piva.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS