0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: BG-002-BKLB
Farba: čierne / Black

Chrome Citizen 22X Messanger Bag

-10% 180 

162 

Vypredaný

17 farebných variánt
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Originál. Ikonický. BLCKCHRM 22X posúva stredne veľkú tašku s rýchloupínacou prackou bezpečnostného pásu na vyššiu úroveň. Od roku 1995 testované na ulici profesionálnymi messengermi.

Ikonický messenger z pokročilého 22X nylonu
Rýchloupínacia pracka s otváračom na fľaše
Reflexné kompresné popruhy na zaistenie nákladu
Ergonomický ramenný popruh so stabilizačným popruhom
Plachta odolná voči poveternostným vplyvom s pokročilou 22X nylonovou škrupinou

Vonkajší plášť vyrobený z 22x nylonu s technológiou tpx odolného laminátu
S plachtou odolnou voči poveternostným vplyvom
Zistite viac o našej látke a kolekcii blckchrm
Ikonická rýchloupínacia pracka s integrovaným otváračom na fľaše
24l crossbody nosenie s jednoduchým prístupom
Reflexné kompresné popruhy na zaistenie nákladu
S ďalšími reflexnými prvkami pre lepšiu viditeľnosť
Upevňovacie slučky s reťazou na pripevnenie karabín alebo bicyklových svetiel
Pojme až 17" macbook pro, odporúčané puzdro na notebook
Legendárna kvalita, doživotná záruka
Tenisky Chrome Industries sú jednotkou pre city bajkerov. Väčšinou ide o obuv z cordury, nepremokavú veľmi funkčnú, praktickú a dizjnovú. Obuv, ktorá je fajn na chodenie do mesta, ale tiež na bike. "For bike & bar" - znie heslo firmy zo San Francisca.

Obuv a doplnky Chrome máme ako jediní na Slovensku a pravdepodobne aj v Čechách. Momentálne je to iba zopár modelov, keďže myšlienka firmy a tiež jej produkty sa nám páčia, chceli by sme zastúpenie Chrome v Shooos rozšíriť. Ak sa Vám Chrome páči, prídite si pozrieť do obchodu na Miletičovu v Bratislave aj tričká Chrome. Tie na webe nemáme, musíte si prísť vybrať sami.

Keďže Chrome a kultúŕa city bajkov, kuriérov je neoddeliteľne prepojená. Organizovali sme v Shooos nultý ročník Gold Sprintu. Pozrite sa sami, ako vyzeral Goldsprint made in Shooos.

Chrome Industries je svetovým výrobcom messenger bagov a batohov. Je to sesterská značka KEEN (založil ho ten istý chlapík v Bouldri v Colorade). Firma sa nakoniec presídlila do Mekky citybajkerov - San Francisca. V roku 2010 založila monobrandovú predajňu v Manhattane v New Yorku. Dnes sú obchody Chrome Industries v Chicagu, Portlande, Seattli, Minneapolis, San Franciscou, Denveri a Washington, DC. Máme tú česť predstaviť Vám niektoré produkty Chrome Industries aj v Shooos v Bratislave.

Chrome získal meno vďaka kvalitným produktom na denné využitie pre náročných (kuriérov na bikoch v každom počasí) zákazníkov. Chrome je v prvom rade funkčná, užitočná a trvanlivá značka. Messenger bagy majú napríklad doživotnú záruku a podobne. Na produktoch sú vždy použité najkvalitnejšie a trvácne materiály, ako oceľ, Cordura, bezpečnostné pásy z áut na ramenách tašiek. Mini-Metro, Citizen a Metropolis bagy majú charakteristickú a pre Chrome jedinečnú bezpečnostnú oceľovú pracku, ktorá zároveň funguje ako otvárač na fľašky od piva.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS