0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: BG-163-DKMO-NA
Farba: zelené / Green

Chrome Industries Barrage Cargo

-30% 220 

154 

Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 220 

online (Skladom)
obchod Bratislava
9 farebných variánt
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Barrage Cargo je náš najpredávanejší a najodolnejší batoh vo všetkých podmienkach. Vďaka vodotesnému, plne zváranému hlavnému priestoru a nastaviteľnej vonkajšej nákladnej sieti je Barrage skonštruovaný tak, aby sa prispôsobil akémukoľvek prostrediu alebo užitočnému zaťaženiu. Rolovacie vaky, obľúbené medzi cyklistami po celom svete, vám poskytnú priestor navyše, keď potrebujete potiahnuť tonu vybavenia a zložiť, aby bolo všetko vo vnútri chránené pred vonkajším svetom. Ideálne pre cestovateľov, cestujúcich, ktorí potrebujú prevážať rôzny náklad, alebo cyklistov, ktorí sú drsní za každého počasia, rolovacie dosky urobia svoju prácu.

Naša najodolnejšia rolovacia strecha odolná voči poveternostným vplyvom
Zváraná vodotesná vložka s vonkajším povrchom odolným voči oderu
Ergonomický ramenný popruh s tvarovaným chrbtovým panelom
Hrudný popruh s ikonickou chrómovou prackou
Najvyššie hodnotená rozťahovacia rolovacia strecha 18-22L so sieťou na náklad

Hrudný popruh s mini sponou na opasok pre rozloženie nákladu
Ergonomický dizajn ramenného popruhu so zadným panelom z eva peny pre prispôsobenie a priedušnosť
Nastaviteľný vonkajší 5-bodový systém nákladnej siete
Vnútorné puzdro je vhodné pre 15,4” macbook pro, odporúča sa puzdro na notebook
Zváraná nepremokavá plachtová vložka
Ľahko prístupné bočné vrecká na fľašu s u-zámkom
Rolovací uzáver pojme 18-22l
Tenisky Chrome Industries sú jednotkou pre city bajkerov. Väčšinou ide o obuv z cordury, nepremokavú veľmi funkčnú, praktickú a dizjnovú. Obuv, ktorá je fajn na chodenie do mesta, ale tiež na bike. "For bike & bar" - znie heslo firmy zo San Francisca.

Obuv a doplnky Chrome máme ako jediní na Slovensku a pravdepodobne aj v Čechách. Momentálne je to iba zopár modelov, keďže myšlienka firmy a tiež jej produkty sa nám páčia, chceli by sme zastúpenie Chrome v Shooos rozšíriť. Ak sa Vám Chrome páči, prídite si pozrieť do obchodu na Miletičovu v Bratislave aj tričká Chrome. Tie na webe nemáme, musíte si prísť vybrať sami.

Keďže Chrome a kultúŕa city bajkov, kuriérov je neoddeliteľne prepojená. Organizovali sme v Shooos nultý ročník Gold Sprintu. Pozrite sa sami, ako vyzeral Goldsprint made in Shooos.

Chrome Industries je svetovým výrobcom messenger bagov a batohov. Je to sesterská značka KEEN (založil ho ten istý chlapík v Bouldri v Colorade). Firma sa nakoniec presídlila do Mekky citybajkerov - San Francisca. V roku 2010 založila monobrandovú predajňu v Manhattane v New Yorku. Dnes sú obchody Chrome Industries v Chicagu, Portlande, Seattli, Minneapolis, San Franciscou, Denveri a Washington, DC. Máme tú česť predstaviť Vám niektoré produkty Chrome Industries aj v Shooos v Bratislave.

Chrome získal meno vďaka kvalitným produktom na denné využitie pre náročných (kuriérov na bikoch v každom počasí) zákazníkov. Chrome je v prvom rade funkčná, užitočná a trvanlivá značka. Messenger bagy majú napríklad doživotnú záruku a podobne. Na produktoch sú vždy použité najkvalitnejšie a trvácne materiály, ako oceľ, Cordura, bezpečnostné pásy z áut na ramenách tašiek. Mini-Metro, Citizen a Metropolis bagy majú charakteristickú a pre Chrome jedinečnú bezpečnostnú oceľovú pracku, ktorá zároveň funguje ako otvárač na fľašky od piva.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS