0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: CLA01275-TCC
Farba: svetlohnedé / Light Brown

Clae Ellington Textile Tan Camo Canvas

-45% 85 

47 

Vypredaný

11 farebných variánt
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
V roku 2001 bolo CLAE spustené z potreby nového prístupu k obuvi, ktorým bolo modernizovať klasické siluety tak, aby vyhovovali dnešnému aktívnemu životnému štýlu. Všestranná obuv, ktorá sa s vami pohybuje vo dne v noci, od práce do hry, ktorá dopĺňa šatník a život moderného muža.
Obuv, ktorá je určená na každodenné bývanie bez obetovania štýlu alebo pohodlia. Záväzok spoločnosti CLAE k inováciám a dizajnu priniesol pre moderného muža jedinečnú kolekciu inteligentných prvkov. Podnikaním ďalších krokov pomocou prémiových koží a materiálov a zdôrazňovaním nezvyčajného pohodlia a všestrannosti vytvára CLAE obuv, ktorá sa vyvíja a vydrží.
Obuv CLAE odštartovala svoj príbeh v roku 2001. Vznikla z potreby vyvinúť a modernizovať klasické siluety topánok do novšej a atraktívnejšej podoby pre aktívny životný štýl. Obuv, ktorá je určená pre každodenné nosenie bez obety štýlu či pohodlia.

Clae priniesla inovované, dizajnové modely za použitia najlepších materiálov, prémiových koží, zdôrazňujúc nezvyčajný komfort a všestrannosť. Topánky Clae Vám ozaj vydržia!

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS