0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Clae Herbie

Clae Herbie sú nízkoprofilové, minimalistické tenisky, ktoré hrdo nesú osviežujúcu mentolovú farbu. Táto kolekcia určená pre ženy umožňuje dámam zažiť klasické topánky s pohodlím tenisiek a inovatívnym moderným dizajnom, ktorým je známa Clae Los Angeles.

Kolekcia Clae Herbie spája nadčasový štýl so súčasným komfortom. Tieto nízkoprofilové tenisky majú elegantnú siluetu a žiarivú pepermintovú farbu, vďaka čomu sú vynikajúcou voľbou pre každú módnu ženu. Vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu a zmyslu pre detail vytvorila Clae Los Angeles topánku, ktorá hladko spája sofistikovanosť a ležérnu príťažlivosť. Či už sa obliekate na špeciálnu príležitosť alebo si jednoducho robíte pochôdzky, tenisky Clae Herbie poskytujú dokonalú rovnováhu štýlu a pohodlia, vďaka čomu sú nevyhnutným doplnkom kolekcie obuvi každej ženy.

Obuv Clae Los Angeles - udržateľnosť na prvom mieste

Pokiaľ by ste chceli nájsť pohodlné topánky, obuv Clae je horúcim kandidátom na pohodliei a štýlovosť v jednom. Krédo zakladateľov znelo vyrobiť klasické pánske topánky s použitím čo najinovatívnejších materiálov tak, aby sa pohodlnosťou vyrovnali teniskám. Čo poviete? Podarilo sa im to? Niektoré modely sú z jedného kusu kože. Cítiť z nich jednoduchý a vyrovnaný dizajn. 

Všetky topánky Clae Los Angeles, americkej firmy z kalifornie, sa vyrábajú s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Pri výrobe sa používa jedine elektrika z obnoviteľných zdrojov, eliminuje sa množstvo odpadu, pracuje sa s organickými materiálmi. V poslednej dobe je tiež Clae prvou firmou na svete, ktorá začala so šitím topánok z organickej kože vyrobenej z kaktusov. Tieto produkty nie sú šetrné len k životnému prostrediu, ale aj k zvieratám. Pri ich výrobe nepoužili ani kúsok zvieracieho pôvodu.

Pánske ekologické topánky s top dizajnom

Väčšina produkcie Clae ja našťastie (alebo nanešťastie?) pánska. Pánska obuv Clae - to sú modely Clae Bradley, Clae Ellington, Clae Onepiece. V pánskej obuvi sa tie moderné  a vylepšené tvary vyrábajú akosi ľahšie, lebo je s čím porovnávať. 

Clae je jednou z mála značiek, ktorá 100% vsadila na udržateľnosť obuvi. Claevyrábajú zo 100% recyklovaných PET fliaš, Clae vyrábajú z najkvalitnejšieho nubuku. Topánky Clae sú tiež certifikované cez program LITE (Low Impact to the Environment). Clae je jedným z globálnych lídrov v oblasti inovácií v oblasti udržateľnej kože, poskytuje materiály prémiovej kvality pri využití ekologických výrobných procesov.

Posledné články o Clae na blogu Shooos.sk:

Viete o svojich blízkych, že by ocenili darčeky, ktoré nemajú zvierací pôvod? Pri výrobe týchto darčekov neublížili ani jednému zvieraťu, neobsahujú zvieracie časti ani prvky. Takýchto produktov máme skladom veľké množstvo. Vyberáme niekoľko z nich.

Vegánska koža, etická a udržateľná výroba. Takto sa dá troma slovami charakterizovať obuvnícka firma Clae Los Angeles. Najnovšie si vzali pod patronát vegánske tenisky. Tentokrát zvieraciu kožu nahradili kožou, ktorú dokázali vyrobiť z kaktusov.

Chcete si kúpiť nové topánky a rozhliadate sa po modeli, ktorý by Vám najviac sadol? Či už vizuálne, cenou, kvalitou, dizajnom, čímkoľvek. Pozrite si ponuku udržateľnej obuvi. Tu je päť dôvodov, prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre niektoré zo značiek obuvi, ktoré presadzujú túto filozofiu.
© SHOOOS