0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Clae One Piece

Tenisky Clae One Piece, ako už názov napovedá, sú vyrobené z jedného kusu prémiovej, vysokokvalitnej kože. Tieto jednoduché a nadčasové topánky majú dizajn, vďaka ktorému sa Clae Los Angeles preslávila po celom svete. Všetky modely One Piece majú nízky profil. Zažite túto klasickú obuv, ktorá nanovo definuje pojem neformálnej obuvi. Koža sa prispôsobí tvaru vašej nohy, zaisťuje prispôsobené prispôsobenie a maximálne pohodlie. Vstúpte do Clae One Piece a pozdvihnite svoj štýl s touto prémiovou, štýlovou obuvou bez námahy.

There are no products matching the selection.

Obuv Clae Los Angeles - udržateľnosť na prvom mieste

Pokiaľ by ste chceli nájsť pohodlné topánky, obuv Clae je horúcim kandidátom na pohodliei a štýlovosť v jednom. Krédo zakladateľov znelo vyrobiť klasické pánske topánky s použitím čo najinovatívnejších materiálov tak, aby sa pohodlnosťou vyrovnali teniskám. Čo poviete? Podarilo sa im to? Niektoré modely sú z jedného kusu kože. Cítiť z nich jednoduchý a vyrovnaný dizajn. 

Všetky topánky Clae Los Angeles, americkej firmy z kalifornie, sa vyrábajú s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Pri výrobe sa používa jedine elektrika z obnoviteľných zdrojov, eliminuje sa množstvo odpadu, pracuje sa s organickými materiálmi. V poslednej dobe je tiež Clae prvou firmou na svete, ktorá začala so šitím topánok z organickej kože vyrobenej z kaktusov. Tieto produkty nie sú šetrné len k životnému prostrediu, ale aj k zvieratám. Pri ich výrobe nepoužili ani kúsok zvieracieho pôvodu.

Pánske ekologické topánky s top dizajnom

Väčšina produkcie Clae ja našťastie (alebo nanešťastie?) pánska. Pánska obuv Clae - to sú modely Clae Bradley, Clae Ellington, Clae Onepiece. V pánskej obuvi sa tie moderné  a vylepšené tvary vyrábajú akosi ľahšie, lebo je s čím porovnávať. 

Clae je jednou z mála značiek, ktorá 100% vsadila na udržateľnosť obuvi. Claevyrábajú zo 100% recyklovaných PET fliaš, Clae vyrábajú z najkvalitnejšieho nubuku. Topánky Clae sú tiež certifikované cez program LITE (Low Impact to the Environment). Clae je jedným z globálnych lídrov v oblasti inovácií v oblasti udržateľnej kože, poskytuje materiály prémiovej kvality pri využití ekologických výrobných procesov.

Posledné články o Clae na blogu Shooos.sk:

Viete o svojich blízkych, že by ocenili darčeky, ktoré nemajú zvierací pôvod? Pri výrobe týchto darčekov neublížili ani jednému zvieraťu, neobsahujú zvieracie časti ani prvky. Takýchto produktov máme skladom veľké množstvo. Vyberáme niekoľko z nich.

Vegánska koža, etická a udržateľná výroba. Takto sa dá troma slovami charakterizovať obuvnícka firma Clae Los Angeles. Najnovšie si vzali pod patronát vegánske tenisky. Tentokrát zvieraciu kožu nahradili kožou, ktorú dokázali vyrobiť z kaktusov.

Chcete si kúpiť nové topánky a rozhliadate sa po modeli, ktorý by Vám najviac sadol? Či už vizuálne, cenou, kvalitou, dizajnom, čímkoľvek. Pozrite si ponuku udržateľnej obuvi. Tu je päť dôvodov, prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre niektoré zo značiek obuvi, ktoré presadzujú túto filozofiu.
© SHOOOS