0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: 162062C
Farba: biele / White

Converse Chuck 70 Vintage Canvas

-20% 90 

72 

online (Skladom)
obchod Bratislava
6 farebných variánt
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Chuck 70 kombinuje najlepšie detaily z Chuck 70-tych rokov s dokonalým remeselným spracovaním a prémiovými materiálmi. Ikona zvýšeného štýlu, obsahuje viac odpruženia, aby ste vyzerali a cítili sa dobre po celý deň. Chuck 70 sa drží na pristávacích dráhach a mestských uliciach počas týždňa módy, vďaka čomu sú to tenisky pre tých, ktorí chcú vylepšiť a vyjadriť svoj štýl. Vďaka nadčasovému štýlu sa topánky stali obľúbenými teniskami pre spolupracovníkov ako Comme des Garçon a Tyler, the Creator.

PODROBNOSTI O PRODUKTE:
Vyrobené z prémiového plátna pre odolnosť a zvýšený pocit.
OrthoLite stielka pre pohodlie.
Očká s vysokým leskom ho rozžiaria.
Lesklá, vyššia gumená bočnica a krídelkové prešívanie jazyka.
Podrobnosti o dedičstve, ako napríklad logo na päte zo 70. rokov 20. storočia, podčiarkujú jeho odkaz.

CHUCK 70 ORIGINS
Do roku 1970 sa Chuck vyvinul, aby sa stal vrcholom funkčnosti a užitočnosti pre šport a bol považovaný za najlepšie basketbalové tenisky všetkých čias. Chuck 70 je postavený na pôvodnom dizajne zo 70-tych rokov, s prémiovými materiálmi a mimoriadnou pozornosťou k detailom. Topánka tak zakorenená v tradícii, že má svoju okamžitú históriu. To je Chuck 70. Nie sú to topánky. Je to topánka.

Tenisky Converse - sú tu s nami už viac ako sto rokov

Značka Converse má pravdepodobne najdlhšiu históriu z brandov, ktoré v Shooos predávame. Firmu založili ešte pred I. svetovou vojnou. Tenisky Converse majú charakteristické logo v tvare hviezdy. Predávajú sa v každej krajine na svete. Dnes patria Conversky medzi klasiku. Modely Chuck Taylor All Star nosia umelci a mladí ľudia. Ak chcete byť aj vy slobodní a nezávislí, obúvajte tenisky Converse!

Spolupráce x Limitované Converse

V Shooos.sk nájdete všetky klasické modely v základných farbách, tiež množstvo sezónnych modelov, či zaujímavé kolaborácie. Spoluprácu s umelcami si v Converse cenili. Už viac rokov preto vydávajú na počesť Andyho Warhola - Andy Warhol Collection. Na teniskách zobrazujú základné diela pop-artu. Či už sú to plechovky Campbellovej polievky, Marilyn Monroe a iné obrázky. Na kolekcii spolupracovala firma Converse s The Andy Warhol Foundation. Príspevok z predaja tenisiek ide nadácii. Tá už stihla rozdeliť viac ako 200-miliónov dolárov na granty a podporu umenia.

Medzi ďalšie špeciálne edície Converse patria DC Comics, Pink Floyd, The Ramones, AC/DC, Metallica, Jimi Hendrix, Nirvana, Green Day, Gorillaz a iné. Do budúcnosti sa v Shooos môžete tešiť aj na niektoré limitované Converse. Okrem nich máme tiež veľmi širokú ponuku Converse Leather, teda celokožených tenisiek Converse.

Okrem limitiek však Converse tvoria tieto základné modelové rady: Converse Chuck Taylor All Star, Converse One Star, Converse Chuck Taylor 70, Converse Pro Leather, Converse Star Player, alebo zimné Converse či Converse Boots. Všetky modelové rady Converse sú niečim špeciálne, obsahujú radu vylepšení a celkovo inšie prevedenie oproti klasickým pláteným Converskám. Modely s označením CONS sú zamerané na skate segment. Converse propagujú najmä jeho ambasádori: Kenny Anderson, Anthony Pappalardo, Nick Trapasso, Sammy Baca a ďalší.

Pánske/dámske Converse alebo Unisex?

Väčšina tenisiek Converse má unisexové veľkosti. Keď si chcete vybrať dámske tenisky Converse, majú to na teniskách vyslovene uvedené a SKU číslo sa musí začínať na 5. Skate modely majú trošku iné číslovanie. Pánske tenisky Converse zasa začínajú SKU číslom 16. Nič to však nemení na tom, že pánske a unisex veľkosti sú vlastne totožné. Unisexové sú aj všetky tradičné, jednoduché, plátené Converse, ktoré majú označenie M, čiže M-kové základné tenisky Converse. Ale to je úplný základ a tieto by ste mali mať v šatníku všetci.

Vyberajte tradičné farby, alebo uletené Conversky

Najväčšou klasikou a bestsellerom sú biele Converse. Veľmi obľúbené je tiež prevedenie čierne Converse. Ostatné modely, ako červené, modré, hnedé a zelené už nie sú tak často viditeľné a práve preto môžu byť tie Vaše.

Najnovšie články o Converse na blogu Shooos.sk:

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5

Recenzie od zákazníkov

5/5
Anonym
27.7.2019
 
5/5
Anonym
27.7.2019
 
© SHOOOS