SKU: 157469C
Farba: biele / White

Converse Chuck Taylor All Star Classic Leather Remastered

-50% 90 

45 

Vypredaný

Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Doprava zdarma od 80€
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: 0910 950 650
Tenisky Converse Chuck Taylor All star, klasické, ale prerobené. Zvršok je z prémiovej kože. Biele tenisky. Kožené tenisky dodávajú bohatý, textúrovaný kožený zvršok na svetový model. Hviezdicová nášivka na členkoch, vulkanizovaná gumová podrážka, zosilnená gumová špička, polstrovaná stielka a kultúrna autentickosť zostávajú neporušené.

Materiál zvršku: Koža
Materiál podošvy: Guma
Branding: Jemne strieborné logo Converse Chuck Taylor All Star na členku a nápis Converse na päte tenisky

Značka Converse má pravdepodobne najdlhšiu históriu z brandov, ktoré v Shooos predávame. Firmu založili ešte pred I. svetovou vojnou. Tenisky Converse majú charakteristické logo v tvare hviezdy. Predávajú sa v každej krajine na svete.

Dnes patria Conversky medzi klasiku. Modely Chuck Taylor All Star nosia umelci a mladí ľudia. Ak chcete byť aj vy slobodní a nezávislí, obúvajte tenisky Converse!

V Shooos.sk nájdete všetky klasické modely v základných farbách, tiež množstvo sezónnych modelov, či zaujímavé kolaborácie. Spoluprácu s umelcami si v Converse cenili. Už viac rokov preto vydávajú na počesť Andyho Warhola - Andy Warhol Collection. Na teniskách zobrazujú základné diela pop-artu. Či už sú to plechovky Campbellovej polievky, Marilyn Monroe a iné obrázky. Na kolekcii spolupracovala firma Converse s The Andy Warhol Foundation. Príspevok z predaja tenisiek ide nadácii. Tá už stihla rozdeliť viac ako 200-miliónov dolárov na granty a podporu umenia.

Medzi ďalšie špeciálne edície Converse patria DC Comics, Pink Floyd, The Ramones, AC/DC, Metallica, Jimi Hendrix, Nirvana, Green Day, Gorillaz a iné. Do budúcnosti sa v Shooos môžete tešiť aj na niektoré limitované Converse. Okrem nich máme tiež veľmi širokú ponuku Converse Leather, teda celokožených tenisiek Converse.

Okrem limitiek však Converse tvoria štyri modelové rady: Converse Chuck Taylor All Star, Converse Chuck Taylor All Star II, CONS a Converse One Star. Chuck Taylor All Star II je vylepšený pôvodný klasický model. Podobne ako CT All Star existuje nízka a členková verzia. Tenisky oficiálne uviedli na trh v júli 2015. Obsahujú viacero vylepšení vrátane vložky do topánok a celkovo lepšieho prevedenia tenisky. Modely s označením CONS sú zamerané na skate segment. Converse propagujú najmä jeho ambasádori: Kenny Anderson, Anthony Pappalardo, Nick Trapasso, Sammy Baca a ďalší.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5

Recenzie od zákazníkov

5/5
Anonym
19.10.2018
 
4/5
Bernarda
7.4.2015
Latkove tenisi Converse. Ak by som si vybral, tak jedine All Star Converse. To sú moje celoročné topánky. Počas leta, počas zimy nič iné iba Converse. Verte, že sú ozaj dobré.

Súvisiace produkty

© SHOOOS