Converse Chuck Taylor All Star Leather

Converse Chuck Taylor All Star Leather

* povinný údaj

Cena: € 100,00

€ 80,00

Availability: Dostupnosť: Iba Eshop

SKU C157522

Klikni sem a zisti svoju veľkosť
○ Doručenie zadarmo nad 65€
○ Doručenie do 48 hodín
○ Vrátenie do 30 dní
○ Spýtajte sa: 0910 950 650
○ Email: shooos@shooos.sk

Dostupnosť: Iba Eshop

Detaily

Hnedé, vysoké tenisky Converse Chuck taylor. Monochromatické prevedenie v koži. Super podrážka s dizajnom fŕkania!

Materiál zvršku: Koža
Materiál podošvy: Guma
Branding: Logo Converse Chuck Taylor All Star na členku a nápis Converse na päte tenisky

Info

○ SKU: C157522

○ Farba: hnedé

○ Pohlavie: unisex

○ Znacka: Converse

Značka

Logo Converse

Tenisky sú v týchto kategóriách:  TENISKY; Street&skate; Pánske kožené topánky; ZNAČKY; PÁNSKE; DÁMSKE; Kožené topánky; VÝPREDAJ; Street&skate; Converse; Výpredaj 11 až 20%; Converse Chuck Taylor Leather; Chuck Taylor All Star - Classic & Fresh colours; Winter Converse; Pánske tenisky; Pánske tenisky Converse; Dámske tenisky; Dámske tenisky Converse;

Converse

Značka Converse má pravdepodobne najdlhšiu históriu z brandov, ktoré v Shooos predávame. Firmu založili ešte pred I. svetovou vojnou. Tenisky Converse majú charakteristické logo v tvare hviezdy. Predávajú sa v každej krajine na svete. Od roku 2003 je Converse divíziou Nike.

Dnes patria Conversky medzi klasiku. Modely Chuck Taylor All Star nosia umelci a mladí ľudia. Ak chcete byť aj vy slobodní a nezávislí, obúvajte tenisky Converse!

V Shooos.sk nájdete všetky klasické modely v základných farbách, tiež množstvo sezónnych modelov, či zaujímavé kolaborácie. Spoluprácu s umelcami si v Converse cenili. Už viac rokov preto vydávajú na počesť Andyho Warhola - Andy Warhol Collection. Na teniskách zobrazujú základné diela pop-artu. Či už sú to plechovky Campbellovej polievky, Marilyn Monroe a iné obrázky. Na kolekcii spolupracovala firma Converse s The Andy Warhol Foundation. Príspevok z predaja tenisiek ide nadácii. Tá už stihla rozdeliť viac ako 200-miliónov dolárov na granty a podporu umenia.

Medzi ďalšie špeciálne edície Converse patria DC Comics, Pink Floyd, The Ramones, AC/DC, Metallica, Jimi Hendrix, Nirvana, Green Day, Gorillaz a iné. Do budúcnosti sa v Shooos môžete tešiť aj na niektoré limitované Converse. Okrem nich máme tiež veľmi širokú ponuku Converse Leather, teda celokožených tenisiek Converse.

Okrem limitiek však Converse tvoria štyri modelové rady: Converse Chuck Taylor All Star, Converse Chuck Taylor All Star II, CONS a Converse One Star. Chuck Taylor All Star II je vylepšený pôvodný klasický model. Podobne ako CT All Star existuje nízka a členková verzia. Tenisky oficiálne uviedli na trh v júli 2015. Obsahujú viacero vylepšení vrátane vložky do topánok a celkovo lepšieho prevedenia tenisky. Modely s označením CONS sú zamerané na skate segment. Converse propagujú najmä jeho ambasádori: Kenny Anderson, Anthony Pappalardo, Nick Trapasso, Sammy Baca a ďalší.

tenisky Converse