0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: DM11822203
Farba: hnedé / Brown

Dr. Martens 1460 Gaucho Crazy Horse

-25% 200 

150 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Nová koža pre starú klasiku: táto ikonická 8-očná čižma 1460 je vyrobená z pevnej kože Crazy Horse, ktorá má opotrebovaný a vystrašený vzhľad.

Tieto unisex topánky sú vyrobené zo všetkej klasickej DNA doktora, vrátane ryhovaných bokov, päty a žltého prešívania. Postavený tak, aby vydržal, je vyrobený jednou z najlepších metód konštrukcie: Goodyear Welt-čo znamená, že zvršok a podrážka sú zošité v našom tepelne uzavretom z-welt stehu. Topánka sedí na našej ikonickej podrážke AirWair ™, ktorá je odolná voči olejom a tukom, s dobrou odolnosťou proti oderu a protišmyku.

Zvršok: 100% koža
Podšívka: 75% textil, 25% koža
Podrážka: 100% PVC

Materiál
Crazy Horse je koža vysokej gramáže s tvrdým, opotrebovaným vzhľadom, ktorý dáva obľúbenej úprave bez námahy.

Pokyny pre starostlivosť
Nečistoty odstráňte vlhkou handričkou a nechajte uschnúť. Potom naneste balzam Dr. Martens Wonder Balsam, pridajte do topánok pomocou špongiového aplikátora dodaného s výrobkom. Alternatívne, ak je požadovaná vyššia úroveň vláčnosti, je možné použiť Dr. Martens Neutral Dubbin podľa pokynov na použitie produktu.

Konštrukcia
Toto je výrobok zvaný Goodyear. Zvršok a podrážka sú tepelne utesnené a zošité dohromady, nie sú len zlepené ako mnohé konštrukcie obuvi.

Príťažlivosť Dr. Martensa pre ľudí, ktorí majú svoj vlastný individuálny štýl, ale zdieľajú zjednoteného ducha - autentické postavy, ktoré za niečím stoja. Ľudia, ktorí majú hrdý zmysel pre sebavyjadrenie. Ľudia, ktorí sú iní.

Na štylistickej úrovni jednoduché siluety Dr. Martensa umožňujú ich nositeľom prijať čižmy a topánky ako súčasť ich vlastného individuálneho a veľmi osobitého štýlu; na praktickej úrovni, vďaka svojej slávnej trvanlivosti a pohodliu sú ideálnymi pre neodpustiteľný svet koncertov a pouličnej módy; a potom konečne na emocionálnej úrovni sú odznakom postoja a posilnenia.

Nebolo to však vždy tak: Dr. Martens bol pôvodne skromnou pracovnou obuvou, ktorá sa v jednej fáze dokonca predávala ako záhradnícka obuv. Ako sa teda tento úžitkový topánok zmenil na jednu z kultúrne najrelevantnejších značiek modernej éry?

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5

Recenzie od zákazníkov

5/5
Anonym
28.7.2019
 
5/5
Anonym
24.7.2019
 
© SHOOOS