0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: DM13661601
Farba: čierne / Black

Dr. Martens 1460 W Cherry Red

-24% 188 

143 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
1460 je originál topánky Dr. Martens. Rozoznateľná DNA unisex topánok vyzerá takto: 8 očiek, drážkované boky, pútko na päte, žlté prešívanie a pohodlná, vzduchom odpružená podrážka.

Tieto unisex topánky vyrobené tak, aby vydržali, sú vyrobené s použitím jednej z najlepších metód konštrukcie: Goodyear Welt – čo znamená, že zvršok a podošva sú zošité našim tepelne zataveným Z-welt stehom. Topánka sedí na našej ikonickej podrážke AirWair™, ktorá je odolná voči olejom a tukom s dobrou odolnosťou proti oderu a pošmyknutiu, a je vyrobená z Arcadia, dvojfarebnej odieracej kože, ktorá je navrhnutá tak, aby sa opotrebovaním zašpinila a odhaľovala základnú farbu pod ňou.

Zvršok: 100% koža
Podšívka: 75 % textil, 25 % koža
Podrážka: 100% PVC

Materiál: Koža s vysokým leskom so základným farbivom a kontrastným vrchným náterom, ktorý sa stiera, aby sa odhalila spodná farba.
Návod na údržbu: Odstráňte nečistoty pomocou vlhkej handričky, nechajte uschnúť a podľa potreby naneste číry alebo farebný krém na topánky na báze vosku Dr. Martens, aby sa obnovil požadovaný lesk. Na túto kožu nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky na kožu, mohli by poškodiť dvojfarebný efekt.

Konštrukcia: Toto je výrobok s lemom Goodyear. Zvršok a podošva sú tepelne zatavené a zošité, nie len zlepené ako mnohé konštrukcie obuvi.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS