0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: DM27142001
Farba: čierne / Black

Dr. Martens 2976 Chelsea Boots

-20% 210 

168 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Klasická obuv Chelsea. Prestavaný na zimu. Tieto čižmy podšité kožušinou sú vyrobené z materiálu Valor WP, ťažkej kože s robustným prešívaním a vybavené mäkkou fleecovou podšívkou a ponožkou podšitou fleecom pre optimálne teplo. Čižmy WarmWair boli navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie, a majú zvinuté horné línie, aby dobre sedeli. Sú označené celou našou podpisovou DNA a sú osadené na podrážke Smoke DMS vystuženej žltým prešívaním.
2976 je odolný Docs na klasickom topánke Chelsea. Vyrába sa od 70 -tych rokov
Valor WP je poddajná, vodeodolná koža s mierne prevráteným povrchom
Naše línie zvárané spoločnosťou Goodyear sú tepelne zvárané pri 700 ° C a vystužené naším charakteristickým zvarovým stehom
Teplá, odolná a odolná voči zime: WarmWair je mäkká zateplená podšívka vyrobená zo starostlivo vybraných materiálov

Materiál
Prírodný voskový celozrnný produkt

Konštrukcia
Spoločnosť Goodyear Welted

Príťažlivosť Dr. Martensa pre ľudí, ktorí majú svoj vlastný individuálny štýl, ale zdieľajú zjednoteného ducha - autentické postavy, ktoré za niečím stoja. Ľudia, ktorí majú hrdý zmysel pre sebavyjadrenie. Ľudia, ktorí sú iní.

Na štylistickej úrovni jednoduché siluety Dr. Martensa umožňujú ich nositeľom prijať čižmy a topánky ako súčasť ich vlastného individuálneho a veľmi osobitého štýlu; na praktickej úrovni, vďaka svojej slávnej trvanlivosti a pohodliu sú ideálnymi pre neodpustiteľný svet koncertov a pouličnej módy; a potom konečne na emocionálnej úrovni sú odznakom postoja a posilnenia.

Nebolo to však vždy tak: Dr. Martens bol pôvodne skromnou pracovnou obuvou, ktorá sa v jednej fáze dokonca predávala ako záhradnícka obuv. Ako sa teda tento úžitkový topánok zmenil na jednu z kultúrne najrelevantnejších značiek modernej éry?

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS