0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: DM26964001
Farba: čierne / Black

Dr. Martens 2976 Hi Chelsea Boots

-15% 220 

187 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Dr. Martens 2976 Ahoj Chelsea Boot Black
Zatiaľ čo prvé topánky Chelsea 2976 Dr. Martens boli vyrobené na začiatku 70. rokov, pôvodný štýl má viktoriánsky pôvod. Farmárom sa páčil pevný strih a ľahko sa nasadzujúci elastický členkový klin – kickass štýl bol len neočakávaným vedľajším efektom. V súčasnosti sú topánky Chelsea 2976 uhladeným, nekompromisným módnym vzhľadom pre obe pohlavia.

PODROBNOSTI O PRODUKTE: Naťahovací štýl, s elastickými klinmi
Táto topánka, ktorá je súčasťou kolekcie DM 'Lost Archives', je vyrobená z klasickej kože Dr. Martens Smooth, ľahko štruktúrovanej, vysoko odolnej kože s jemným leskom.
Slúži na všetku charakteristickú doktorovu DNA, ako napríklad ikonické prešívanie, drážkované boky a napísané slučky na päte

Príťažlivosť Dr. Martensa pre ľudí, ktorí majú svoj vlastný individuálny štýl, ale zdieľajú jednotného ducha – autentické postavy, ktoré za niečo stoja. Ľudia, ktorí majú hrdý zmysel pre sebavyjadrenie. Ľudia, ktorí sú iní.

Na štylistickej úrovni jednoduché siluety Dr. Martensa umožňujú ich nositeľom prijať čižmy a topánky ako súčasť ich vlastného individuálneho a veľmi osobitého štýlu; na praktickej úrovni, ich slávna odolnosť a pohodlie ich robí ideálnymi pre nemilosrdný svet koncertov a pouličnej módy; a nakoniec na emocionálnej úrovni sú odznakom postoja a splnomocnenia.

Nebolo to však vždy takto: Dr. Martens boli pôvodne skromné pracovné topánky, ktoré sa dokonca v jednom štádiu predávali ako záhradnícka obuv. Ako sa teda táto úžitková obuv premenila na jednu z kultúrne najrelevantnejších značiek modernej éry?

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS