0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: DM15265001
Farba: čierne / Black

Dr. Martens Jadon 8 Eye Boots

-14% 220 

189 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Divoká evolúcia našich 8-očkových topánok, Jadon si zachováva všetky svoje pôvodné detaily-drážkované okraje, žlté prešívanie a pätu-a dodáva robustnú, posilňujúcu podrážku platformy.

Vnútorný zips na členok
Vyrobené z klasickej leštenej hladkej kože Dr. Martens, zľahka štruktúrovanej, vysoko odolnej kože s jemným leskom
Postavený na trvanlivej, pohodlnej, vzduchom odpruženej podrážke Dr. Martens, odolnej voči olejom a tukom s dobrou odolnosťou proti oderu a protišmyku
Výška platformy: 1,5 "

Zvršok: 100% koža
Podšívka: 75% textil, 25% koža
Podrážka: 100% PVC

Materiál
Originálna koža Dr. Martens: super odolná, s hladkým povrchom vylešteným do vysokého lesku.

Pokyny pre starostlivosť
Nečistoty odstráňte vlhkou handričkou a nechajte uschnúť. Potom podľa potreby naneste Dr.Martens Wonder Balsam, Neutral alebo farebný voskový lak pomocou kefy na topánky Dr.Martens (Neutral je možné aplikovať na všetky farby). Nechajte uschnúť a potom energicky vyleštite do požadovaného lesku pomocou druhej čistej kefy na topánky Dr.Martens. (Odporúčame použiť 2 štetce na farbu, jeden na pridanie leštidla a druhý čistý suchý štetec na vyleštenie kože, aby ste dosiahli najlepšie výsledky).

Konštrukcia
Toto je výrobok zvaný Goodyear. Zvršok a podrážka sú tepelne utesnené a zošité dohromady, nie sú len zlepené ako mnohé konštrukcie obuvi.

Príťažlivosť Dr. Martensa pre ľudí, ktorí majú svoj vlastný individuálny štýl, ale zdieľajú zjednoteného ducha - autentické postavy, ktoré za niečím stoja. Ľudia, ktorí majú hrdý zmysel pre sebavyjadrenie. Ľudia, ktorí sú iní.

Na štylistickej úrovni jednoduché siluety Dr. Martensa umožňujú ich nositeľom prijať čižmy a topánky ako súčasť ich vlastného individuálneho a veľmi osobitého štýlu; na praktickej úrovni, vďaka svojej slávnej trvanlivosti a pohodliu sú ideálnymi pre neodpustiteľný svet koncertov a pouličnej módy; a potom konečne na emocionálnej úrovni sú odznakom postoja a posilnenia.

Nebolo to však vždy tak: Dr. Martens bol pôvodne skromnou pracovnou obuvou, ktorá sa v jednej fáze dokonca predávala ako záhradnícka obuv. Ako sa teda tento úžitkový topánok zmenil na jednu z kultúrne najrelevantnejších značiek modernej éry?

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS