0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: BDO01-6650
Farba: čierne / Black

Happy Socks Big Dot Sock

-17% 12 

10 

online (Skladom)
obchod Bratislava
5 farebných variánt
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Náš ikonický dizajn sa vracia v sezónnych farbách a dodáva vášmu outfitu šmrnc. Mysleli by ste si, že sú to len pár jednoduchých bodkovaných ponožiek, však? Zdá sa, že milióny ľudí na celom svete rozmýšľajú inak a rok čo rok nám to ukazujú. Tieto bodkované ponožky sú jedným z prvých štýlov Happy Socks a ich vzor sa od roku 2008 prispôsobuje každou sezónou – a ešte sme neskončili! Sú ideálne na vychádzky, pobyt v interiéri a všetko medzi tým. Vyrobené z mäkkej a priedušnej organickej česanej bavlny a dostupné v pánskych a dámskych veľkostiach. Oh, môžete dokonca kombinovať s bodkovanými ponožkami pre deti! * Upozorňujeme, že tento produkt môžete dostať s predchádzajúcou verziou nášho loga, ktorá sa líši od verzie na obrázku. Iné logo, rovnako skvelá kvalita! *

Zosilnená päta a špička
Bio česaná bavlna
86% Bavlna, 12% Polyamid, 2% Elastan
Happy Socks je švédsky výrobca a predajca ponožiek. Firmu založili v roku 2008 a odvtedy sa rozrástli do skoro stovky krajín na svete. Okrem distrib[cie Happy Socks vlastní po svete sieť vlastných ponožkových obchodov.

Happy Socks je známa najmä farebnými vzormi a prevedením ponožiek. Pestré vzory od švédskych dizajnérov si našli fanúšikov po celom svete. Napriek tomu, že pestrosť a farebnosť je prvé, čo Vám udrie do očí, ponožky sú veľmi kvalitné!

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS