0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Herschel Supply - batohy

Cieľom spoločnosti Herschel Supply je vytvoriť nadčasový produkt s jemným ohľadom na detaily. Spoločnosť Herschel Supply Co., ktorú v roku 2009 založili bratia Jamie a Lyndon Cormackovci, prijala názov mesta, v ktorom vyrastali tri generácie ich rodiny. Spoločnosť Herschel Supply Co. so sídlom vo Vancouveri v Kanade je globálnou značkou príslušenstva zameranou na dizajn, ktorá vyrába nadčasové úžitkové výrobky.
Pokiaľ potrebujete funkčný a nadčasový retro batoh za vynikajúcu cenu, vyberiete si práve z kanadskej produkcie Herschel Supply. Firma, ktorá je na trhu iba niečo vyše desaťročie už predáva svoje retro hipsterské batohy miliónom fanúšikov po celom svete a prevádzkuje niekoľko desiatok kamenných obchodov.

Herschel Supply Little America - najobľúbenejší retro batoh inšpirovaný starú dobrú turistickú klasikou. Pohľadom naň si osviežite spomienky a pripomeniete hory, Nepál, Himaláje, Reinholda Messnera, alebo len neďaleké Alpy. To všetko uprostred čulého ruchu veľkomesta. 

Mestské batohy, čo dobre vyzerajú a každý sa za nimi obzrie? Ešte k tomu za výbornú cenu? Potrebujete si pozrieť ponuku kanadského výrobcu: Herschel Supply. Ide o firmu z Vancouvru, ktorá za poslednú dekádu dobyla svet batohov naprieč všetkými kontinentami. 

© SHOOOS