0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: 1028051
Farba: čierne / Black

Keen Zionic Waterproof

170 
online (Skladom)
obchod Bratislava
3 farebné varianty
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Poháňajte svoju túru. Rýchlejšie, ďalej, zábavnejšie. Vďaka jedinečnej kombinácii rýchlosti, stability a pohodlia je Zionic odrazovým mostíkom pre trailový čas.

Technické údaje:
Contoured Fit – Sleduje kontúry chodidla pre bezpečnejšie uchytenie
Dvojprstové pútko na päte pre ľahké nazúvanie
Achillova podložka v päte pre väčšie pohodlie
Penové odpruženie s vysokým odrazom zvyšuje pohodlie a pohyb
Vyberateľná, pružná penová stielka s podporou klenby pre dlhotrvajúce odpruženie
Robustná penová podošva s vyššou trakciou pre ľahkú odolnosť
4 mm viacsmerné výstupky pre trakciu
Stabilizačná stopka poskytuje ľahkú stabilitu
KEEN.DRY vodeodolná, priedušná membrána
Vystužené presahmi pre odolnosť
MATERIÁLY
Výkonný zvršok zo sieťoviny ripstop s prekrytím pre odolnosť
Rýchloschnúca podšívka pre aktívne použitie
Viacsmerové výstupky nezanechávajúce stopy pre zvýšenú trakciu
Americké topánky KEEN sa vypracovali z mladej začínajúcej značky, ktorá odštartovala iba v 21. storočí (2003) na globálny outdoor brand. Na trhu sa počas viac ako 10 rokov stihli etablovať na všetkých kontinentoch. Môže za to pravdepodobne kvalita obuvi. Firma namiesto reklamy investovala do materiálov, ľudí, podpory obnoviteľných a recyklovateľných zdrojov. To je filozofia, ktorú máme radi v Shooos.

Obuv Keen vyrástla zo sandálov. Američania ako prví začali robiť sandále, ktoré sa stali bestsellerom. Ich model Keen Newport zmenil outdoor obuv od základov. Sandále Keen sú plnohodnotnou náhradou za ľahké turistické topánky, majú zosilnenú špicu a chránia tak prsty na nohách.

Keen sa postupne stal synonymom kvalitnej obuvi pre ľudí milujúcich prírodu. Títo žijú väčšinu času v meste - Keen pre nich priniesol Keen Bronx, obuv do mesta, ale s príchuťou outdooru. A hybrid je na svete. S hybridnou technológiou sa pri Keene stretávame dodnes. Pravé hybridné topánky sú kombináciou pevnej trekovej konštrukcie s priedušnosťou sandálov. Obuv do lesa a do prírody tak symbolicky naplnila svoje poslanie a začala sa o prírodu starať. Keen investuje do enviromentálnych projektov, vysádza stromy a podobne.

Filozofia Keen sa ujala a firma sa môže posunúť ďalej. Obuv Keen uviedla na trh 100% hybridnú krabicu na topánky. Neskôr začal Keen vyrábať sandále, ktoré sú komplet vyrobené z recyklovaných tkanín. Je zvláštne sledovať ako topánky, ktorých nosnou filozofiou je pomáhať prírode, postupne združujú komunitu ľudí. Nadšencov inšpirujú k novým veciam, umožňujú myslieť kreatívne.

Dnes vyrobia v KEEN okolo 500 nových modelov ročne, zo všetkých druhov (či už trekové, sandále, mestskú obuv a iné) topánok. Firma so sídlom v Portlande je stále rodinnou spoločnosťou. Zamestnáva okolo 100 ľudí, pričom tržby presahuju štvrť miliardy dolárov.

Keen

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS