0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Keepcup

Keepcup sú udržateľné poháriky na kávu a čaj, pôvodom z Austrálie. Už nemusíte používať jednorazové papierové poháre. Môžete si kávu nosiť vo svojom. V Keepcupe vypočítali, že denne sa tak vyhodí o desiatky miliónov menej papierových jednorazových pohárov menej. Aj to je dôvod, prečo si pohárik zaobstarať. Vyskúšajte jednoduchý a praktický dizajn za dobrú cenu. Termohrnček KeepCup je ideálny na cesty. Vhodné do umývačky aj do mikrovlnnej rúry.
Okrem plastových pohárikov Keepcup disponujeme v ponuke desiatkami sklenených pohárov. Pokojne si ich môžete nosiť so sebou do obľúbenej kaviarne. Keepcupy sú prispôsobené na väčšinu kávomatov. Baristi ocenia. Poháriky sú taktiež modulárne. Ak Vám nevyhovuje, alebo sa zlomí a pokazí jedna časť, vymeníte ju v pohode za inú.

Šálky KeepCup sú pre domáce viacnásobné použitie, na cestu do práce, ale tiež pre špecialistov - baristov. To znamená, že sú nielen dostupné v rôznych veľkostiach, aby vyhoveli vášmu obľúbenému typu kávy, ale všetky (okrem tých najväčších) sa ľahko zmestia pod profesionálne stroje na prípravu kávy. Vďaka tomu sú dokonalé v kaviarenskej kultúre, umožňujú uchovať kávu kedykoľvek a kdekoľvek. 

KeepCup je jednoduchý pohárik na kávu. V čom je výnimočný? Je na viacnásobné použitie a presne v takej veľkosti, aká Vám na Vašu kávu najviac vyhovuje. Odhaduje sa, že KeepCup každý deň odbremení skládky odpadu o milióny papierových jednorazových pohárov.

© SHOOOS