0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
FILTER

Keepcup

KeepCup vytvára produkty, ktoré sú ikonické, funkčné a príjemné na používanie. KeepCup vytvára produkty, ktoré sú vhodné na daný účel; obmedziť a nahradiť používanie jednorazových pohárov. Keepcup vďaka kvalitným dodávateľom vytvára udržateľné produkty na každom kroku od začiatku výroby až po moment, keď sa k vám dostane. Vo všeobecnosti miestna výroba buduje lepšie komunity, podporuje zodpovedný dodávateľský reťazec a je lepšia pre planétu. Samozrejmosťou spoločnosti je lokálna výroba všetkých komponentov KeepCup pre trhy v Spojenom kráľovstve a Austrálii. Balenie a montáž sa vykonáva lokálne v austrálskych, britských a amerických centrách, aby sa znížila ekologická stopa nášho podnikania. Svoj horúci nápoj si pohodlne pripravíte kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť.

Šálky KeepCup sú pre domáce viacnásobné použitie, na cestu do práce, ale tiež pre špecialistov - baristov. To znamená, že sú nielen dostupné v rôznych veľkostiach, aby vyhoveli vášmu obľúbenému typu kávy, ale všetky (okrem tých najväčších) sa ľahko zmestia pod profesionálne stroje na prípravu kávy. Vďaka tomu sú dokonalé v kaviarenskej kultúre, umožňujú uchovať kávu kedykoľvek a kdekoľvek. 

KeepCup je jednoduchý pohárik na kávu. V čom je výnimočný? Je na viacnásobné použitie a presne v takej veľkosti, aká Vám na Vašu kávu najviac vyhovuje. Odhaduje sa, že KeepCup každý deň odbremení skládky odpadu o milióny papierových jednorazových pohárov.

© SHOOOS