0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: GP.SI.R
Farba: farebné / Multicolor

Loqi GUSTAV KLIMT The Kiss Recycled Bag

-20% 15 

12 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Chceme sesterstvo. Spojenci, nie rivali. Rasoví, blondínky, ryšavci, tuční, chudí, postihnutí, hyperaktívni, neporiadni, mladí, starí, trans, neviditeľní. Pocta všetkým ženám, milenkám, kreatívcom, snívateľom, najlepším priateľom, všetkým tým, ktorí robia svet krajším. Dievčatá z celého sveta, spojme sa a podeľme sa o recyklovanú tašku zo Sisters!⁠

Glitter Power je francúzska kreatívna agentúra, ktorá sa špecializuje na vzory, povrchový dizajn a ilustrácie. Vďaka 15-ročným skúsenostiam ich farebné a moderné vzory očaria mnohé značky po celom svete ako Ikks, Kollab, Victoria's Secret, Old Navy a Ugg. Glitter Power pod vedením svojej hlavnej dizajnérky Naïma ponúka moderné a farebné vzory s témami okolo žien a rozmanitosti, prírody a zvierat.

Vážim 56 g (1,98 oz).
Unesiem 20 kg (44 libier).
Moja veľkosť je 50 x 42 cm (19,7" x 16,5").
Moje vrecko na zips má rozmery 11,5 x 11,5 cm (4,5" x 4,5").
Moja rukoväť je 27 cm (10,6 ").

Som vyrobený zo 100% recyklovaného taftu certifikovaným spoločnosťou GREEN CIRCLE®.
Mám certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
Som odolný voči vode.
Som vyrobený pomocou bezvodej tlače.
Som udržateľný.
100 jedinečných dizajnov, 20 dizajnérov - concept stores, múzeá, dizajnové obchody. Tam ich nájdete! Farebné z unikátnymi vzormi - to sú tašky LOQI.

Tašky na voľný čas a bežné používanie, ktoré majú dlhú životnosť, moderný a praktický dizajn. Sú vyrobené z extrémne pevných a odolných materiálov, ale aj z prírodných materiálov ako je bavlna, bambusové vlákno a podobne. Tašky sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a vysokou nosnosťou. Dajú sa jednoducho zložiť v prípade, že ich práve nepotrebujete a predsa ich máte stále poruke. Zabudnite na neustále kupovanie nepraktických tašiek na jedno použitie.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS