0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: KE.WD
Farba: farebné / Multicolor

Loqi Kirsten Nangala Egan - Water Dreaming Blue Recycled Bag

15 
online (Skladom)
obchod Bratislava
2 farebné varianty
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Kirsten Nangala Egan sa narodila v roku 1989 v Yuendumu, odľahlej domorodej komunite 290 km severozápadne od Alice Springs v Severnom teritóriu Austrálie a vyrástla v buši v Wayililinypa. Kirsten maľuje snívanie svojho otca, Yankirri Jukurrpa (Emu Dreaming) a Warlukurlangu Jukurrpa (Fire Country Dreams), Mina Mina Jukurrpu svojej matky a Pampardu Jukurrpu (Snívanie lietajúcich mravcov) a Ngapa Jukurrpu (Snenie o vode) jej starého otca. Tradíciu maľovania odovzdáva jej matka Madeleine Napangardi Dixon a jej stará mama Jeannie Nungarrayi Egan. Sny súvisia s jej krajinou, jej črtami a rastlinami a zvieratami, ktoré ju obývajú na recyklovanej taške. KIRSTEN NANGALA EGAN © Warlukurlangu Artists Aboriginal Corporation, 2022. Jedno z najdlhšie fungujúcich a najúspešnejších umeleckých centier vlastnených domorodcami v strednej Austrálii.

Vážim 56 g (1,98 oz).
Unesiem 20 kg (44 libier).
Moja veľkosť je 50 x 42 cm (19,7" x 16,5").
Moje vrecko na zips je 11,5 x 11,5 cm (4,5 "x 4,5").
Moja rukoväť je 27 cm (10,6 ").

Som vyrobený zo 100% recyklovaného taftu certifikovaným spoločnosťou GREEN CIRCLE®.
Mám certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
Som odolný voči vode.
Som vyrobený pomocou bezvodej tlače.
Som udržateľný.
100 jedinečných dizajnov, 20 dizajnérov - concept stores, múzeá, dizajnové obchody. Tam ich nájdete! Farebné z unikátnymi vzormi - to sú tašky LOQI.

Tašky na voľný čas a bežné používanie, ktoré majú dlhú životnosť, moderný a praktický dizajn. Sú vyrobené z extrémne pevných a odolných materiálov, ale aj z prírodných materiálov ako je bavlna, bambusové vlákno a podobne. Tašky sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a vysokou nosnosťou. Dajú sa jednoducho zložiť v prípade, že ich práve nepotrebujete a predsa ich máte stále poruke. Zabudnite na neustále kupovanie nepraktických tašiek na jedno použitie.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS