0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: LB.SR
Farba: červené / Red

Loqi Louise Bourgeois - Spirals Red Recycled Bag

15 
online (Skladom)
obchod Bratislava
4 farebné varianty
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Špirály pavúčej siete. Pradenie a tkanie. Do vnútra a von. Kontrola a chaos. Kontrola a sloboda. Špirála dokáže ovládať chaos, ale môže sa aj rozmotať. Emocionálna červená je použitá v špirále ako symbol cyklického charakteru života a extrémov emócií na recyklovanej taške. Špirály Louise Bourgeois, 2005 © The Easton Foundation / TATE London 2021

Louise Bourgeois ako mladé dievča farbila látky, tkala a šila v gobelínovom ateliéri svojich rodičov v Paríži. Buržoázia milovala pavúky. Opísala pavúka ako umelca, ktorý pradie nite a vytvára nádherné siete. Mohlo by to tiež opraviť veci ako reštaurovanie tapisérií v jej detstve. "Špirála je pokus o kontrolu chaosu."

Vážim 56 g (1,98 oz).
Unesiem 20 kg (44 libier).
Moja veľkosť je 50 x 42 cm (19,7" x 16,5").
Moje vrecko na zips je 11,5 x 11,5 cm (4,5 "x 4,5").
Moja rukoväť je 27 cm (10,6 ").

Som vyrobený zo 100% recyklovaného taftu certifikovaným spoločnosťou GREEN CIRCLE®.
Mám certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
Som odolný voči vode.
Som vyrobený pomocou bezvodej tlače.
Som udržateľný.
100 jedinečných dizajnov, 20 dizajnérov - concept stores, múzeá, dizajnové obchody. Tam ich nájdete! Farebné z unikátnymi vzormi - to sú tašky LOQI.

Tašky na voľný čas a bežné používanie, ktoré majú dlhú životnosť, moderný a praktický dizajn. Sú vyrobené z extrémne pevných a odolných materiálov, ale aj z prírodných materiálov ako je bavlna, bambusové vlákno a podobne. Tašky sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a vysokou nosnosťou. Dajú sa jednoducho zložiť v prípade, že ich práve nepotrebujete a predsa ich máte stále poruke. Zabudnite na neustále kupovanie nepraktických tašiek na jedno použitie.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS