0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: ZP.MU.MR
Farba: farebné / Multicolor

Loqi Michelangelo, Botticelli, Da Vinci Recycled Zip Pockets

20 
online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
S týmito recyklovanými vreckami na zips je to vrelá pozvánka do mystického sveta renesancie. Orfický. Symbolický. Znalý. Leonardo da Vinci, nazývaný aj „renesančný muž“, je považovaný za kľúčovú osobu pri zrode európskej renesancie. Medzi najväčšie Michelangelove diela patria pohľadné sochy „Dávid“ a „Pieta“ a známe fresky v Sixtínskej kaplnke. Zjavne nadpozemské, pátranie Sandra Botticelliho po božskej kráse je realizované ako prepychová mäkkosť; jeho ikonické maľby dokázali premeniť takmer kohokoľvek na vyznávača vyšších bytostí. Stvorenie Adama © Vatikánske múzeá. Zrodenie Venuše © Uffizi Galleries, Florencia. Mona Lisa © Louvre, Paríž

Prichádzame ako rodina.
Mini 13 x 23 cm (5" x 9").
Midi 20 x 27 cm (8" x 11").
Maxi 25 x 32 cm (10" x 13").

Sme vyrobené zo 100% recyklovaného taftu s certifikátom GREEN CIRCLE®.
Máme certifikáciu STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
Sme vodeodolní.
Vyrábame pomocou bezvodej tlače.
Sme udržateľní.

100 jedinečných dizajnov, 20 dizajnérov - concept stores, múzeá, dizajnové obchody. Tam ich nájdete! Farebné z unikátnymi vzormi - to sú tašky LOQI.

Tašky na voľný čas a bežné používanie, ktoré majú dlhú životnosť, moderný a praktický dizajn. Sú vyrobené z extrémne pevných a odolných materiálov, ale aj z prírodných materiálov ako je bavlna, bambusové vlákno a podobne. Tašky sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a vysokou nosnosťou. Dajú sa jednoducho zložiť v prípade, že ich práve nepotrebujete a predsa ich máte stále poruke. Zabudnite na neustále kupovanie nepraktických tašiek na jedno použitie.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS