0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: PG.TA.R
Farba: červené / Red

Loqi POUL GERNES Target Recycled Bag

-20% 15 

12 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Prstene z rubínovo červenej. Sústredné kruhy jasne modrej, opulentnej oranžovej a jemnej žltej. Čas zahrať si tréning na terč s taškou Target od dánskeho umelca z polovice storočia Poula Gernesa. © Gernes Estate

Dokonale provokatívne. Farebne nervózny. Symbolická symetria a jazzová geometria. Poul Gernes' bol prísne experimentálny. V súlade s preorientovaním umenia v 60-tych rokoch Gernes strhol umenie z stojanov, aby zapojil ostatných – ľudí, nás všetkých – aby sme mu pomohli realizovať jeho verejné diela. Alebo Gernesovými vlastnými slovami: "Nemôžem sám - chceš sa pridať?"

Vážim 56 g (1,98 oz).
Unesiem 20 kg (44 libier).
Moja veľkosť 50 x 42 cm (19,7" x 16,5").
Moje vrecko na zips 11,5 x 11,5 cm (4,5" x 4,5").
Moja rukoväť 27 cm (10,6 ").

Som vyrobený z polyesterového taftu.
Mám certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
Som odolný voči vode.
Som vyrobený pomocou bezvodej tlače.
Som recyklovateľný.
100 jedinečných dizajnov, 20 dizajnérov - concept stores, múzeá, dizajnové obchody. Tam ich nájdete! Farebné z unikátnymi vzormi - to sú tašky LOQI.

Tašky na voľný čas a bežné používanie, ktoré majú dlhú životnosť, moderný a praktický dizajn. Sú vyrobené z extrémne pevných a odolných materiálov, ale aj z prírodných materiálov ako je bavlna, bambusové vlákno a podobne. Tašky sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a vysokou nosnosťou. Dajú sa jednoducho zložiť v prípade, že ich práve nepotrebujete a predsa ich máte stále poruke. Zabudnite na neustále kupovanie nepraktických tašiek na jedno použitie.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS