0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: RM.GO
Farba: farebné / Multicolor

Loqi René Magritte - Golconda Bag

-20% 15 

12 

online (Skladom)
obchod Bratislava
2 farebné varianty
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Voľne plávajúce figúrky. Mriežka bez gravitácie. Zázrak mužov stúpajúci vysoko na oblohu. Zamilujte sa do falošného znázornenia v taške Golconda od René Magritte z roku 1953. © The Menil Collection, Houston.

René Magritte bol jedným z najvýznamnejších surrealistických umelcov. Svojimi maľbami provokoval a spochybňoval vnímanie reality pozorovateľa. Je pre nás v LOQI inšpiráciou. Ako Magritte snívame vo veľkom a smejeme sa nahlas. Máme radi humor, prekvapenia a modré nebo. Surreálne reality. Pritiahnuté fantázie. Mimoriadne neobyčajné. Umelec belgického pôvodu René Magritte je jedným z najvýznamnejších surrealistických umelcov všetkých čias – vždy spochybňuje a spochybňuje naše vnímanie reality bláznivými a vtipnými spôsobmi.

Vážim 56 g (1,98 oz).
Unesiem 20 kg (44 libier).
Moja veľkosť je 50 x 42 cm (19,7" x 16,5").
Moje vrecko na zips je 11,5 x 11,5 cm (4,5 "x 4,5").
Moja rukoväť je 27 cm (10,6 ").

Som vyrobený z polyesterového taftu.
Mám certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
Som odolný voči vode.
Som vyrobený pomocou bezvodej tlače.
Som recyklovateľný.
100 jedinečných dizajnov, 20 dizajnérov - concept stores, múzeá, dizajnové obchody. Tam ich nájdete! Farebné z unikátnymi vzormi - to sú tašky LOQI.

Tašky na voľný čas a bežné používanie, ktoré majú dlhú životnosť, moderný a praktický dizajn. Sú vyrobené z extrémne pevných a odolných materiálov, ale aj z prírodných materiálov ako je bavlna, bambusové vlákno a podobne. Tašky sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a vysokou nosnosťou. Dajú sa jednoducho zložiť v prípade, že ich práve nepotrebujete a predsa ich máte stále poruke. Zabudnite na neustále kupovanie nepraktických tašiek na jedno použitie.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS