0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: SW.BE
Farba: čierne / Black

Loqi SAGMEISTER & WALSH B for Beauty Bag

-20% 15 

12 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
krásne. Tučné. Brilantné. Znovu objavte svetovo obľúbený výraz a dobyjte svet. Kolekcia je exkluzívne vytvorená putovnou výstavou „B for Beauty“ Sagmeistera a Walsha. Dostaňte sa do drážky s kabelkou Beauty Pattern.

Slávne duo Sagmeister a Walduo otriasa svetom dizajnu už viac ako 20 rokov. Sagmeister a Walsh, ktorí sú najznámejší pre svoju odvážnu a ostrú prácu v hudobnom priemysle – Rolling Stones, Talking Heads a Lou Reed – sú vždy o type a vytvorili epickú ci-centrickú kolekciu LOQI. Umelci sa tiež spojili s Guggenheimovým múzeom, The New York Times a Jay-Z, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Vážim 56 g (1,98 oz).
Unesiem 20 kg (44 libier).
Moja veľkosť 50 x 42 cm (19,7" x 16,5").
Moje vrecko na zips 11 x 11,5 cm (4,3" x 4,5").
Moja rukoväť 27 cm (10,6 ").

Som vyrobený z polyesterového taftu.
Mám certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
Som odolný voči vode.
Som vyrobený pomocou bezvodej tlače.
Som recyklovateľný.
100 jedinečných dizajnov, 20 dizajnérov - concept stores, múzeá, dizajnové obchody. Tam ich nájdete! Farebné z unikátnymi vzormi - to sú tašky LOQI.

Tašky na voľný čas a bežné používanie, ktoré majú dlhú životnosť, moderný a praktický dizajn. Sú vyrobené z extrémne pevných a odolných materiálov, ale aj z prírodných materiálov ako je bavlna, bambusové vlákno a podobne. Tašky sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a vysokou nosnosťou. Dajú sa jednoducho zložiť v prípade, že ich práve nepotrebujete a predsa ich máte stále poruke. Zabudnite na neustále kupovanie nepraktických tašiek na jedno použitie.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS