0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: SN.TB.R
Farba: čierne / Black

Loqi Snask Tiger Snake Black Recycled Bag

-21% 14 

11 

online (Skladom)
obchod Bratislava
3 farebné varianty
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Medzinárodne uznávaná dizajnérska rockstar agentúra Snask zo Švédska núti svet kričať, bozkávať a rozprávať už viac ako 14 rokov. Odvaha ich práce je všeobecne známa a navždy ich zaradila do kníh o histórii dizajnu. Snask, podporovaný vlastnými hodnotami a presvedčeniami, tvrdí, že svet potrebuje viac empatie jeden k druhému. Jedným z výsledkov väčšej empatie bude lepšie porozumenie situáciám iných ľudí, a teda výzva k akcii za rovnosť, pokiaľ ide o rasu, pohlavie, zdravotné postihnutie, náboženstvo alebo vieru, sexuálnu orientáciu a vek. To je skutočná krása. Aby to Snask vizuálne reprezentoval, vytvoril kolekciu, ktorá ukazuje odvážny vzor tigrov, hadov a chmeľu, klasickú trojicu rebelov. Noste túto tašku s hrdosťou!

Vážim 56 g (1,98 oz).
Unesiem 20 kg (44 libier).
Moja veľkosť je 50 x 42 cm (19,7" x 16,5").
Moje vrecko na zips má rozmery 11,5 x 11,5 cm (4,5" x 4,5").
Moja rukoväť je 27 cm (10,6 ").

Som vyrobený zo 100% recyklovaného taftu certifikovaným spoločnosťou GREEN CIRCLE®.
Mám certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
Som odolný voči vode.
Som vyrobený pomocou bezvodej tlače.
Som udržateľný.
100 jedinečných dizajnov, 20 dizajnérov - concept stores, múzeá, dizajnové obchody. Tam ich nájdete! Farebné z unikátnymi vzormi - to sú tašky LOQI.

Tašky na voľný čas a bežné používanie, ktoré majú dlhú životnosť, moderný a praktický dizajn. Sú vyrobené z extrémne pevných a odolných materiálov, ale aj z prírodných materiálov ako je bavlna, bambusové vlákno a podobne. Tašky sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a vysokou nosnosťou. Dajú sa jednoducho zložiť v prípade, že ich práve nepotrebujete a predsa ich máte stále poruke. Zabudnite na neustále kupovanie nepraktických tašiek na jedno použitie.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS