0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: W30025_999
Farba: šedé / Grey

Makia Dawn Jacket W

-41% 129 

76 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Táto severská jednoduchá zimná bunda má peknú textúru sivej vlny a silnú izoláciu do chladnejšieho počasia. Vnútri má náprsné vrecko na zips a vonkajšie má v páse dve termo vrecká na zips. Rukávy majú skryté rebrované manžety a bundu možno regulovať vnútornou sťahovacou šnúrkou v páse. Nadrozmerná kapucňa má stojaci golier na ochranu pred chladným počasím a bunda sa zapína na obojsmerný oceľový zips YKK zakončený gombíkom na prednej strane.

50% vlna 40% polyester 10% ostatné | Vyrobené v Číne

Makia, založená v roku 2001, je odevná spoločnosť so sídlom v Helsinkách, ktorá vyrába moderné severské oblečenie. Myšlienka Makia pochádza z potreby udržať sa v teple v drsných podmienkach, pričom sa hodí do mestského prostredia, a to rovnako kvalitou a trendmi, aby sa stali súčasťou nášho každodenného života. Kolekcia Makia je inšpirovaná históriou a okolím helsinského prístavu, kde sa nachádza aj ústredie značky, a vyvinula sa do kompletného radu odevov, ktoré zakrývajú každého od hlavy po päty.

Stáli sme dostatočne dlho v chladnom daždi, aby sme uprednostnili jednoduchý a funkčný dizajn, ktorý sa zameriava na materiály rešpektujúce drsné severné podnebie. Makia sa zrodila v helsinskom prístave na základe týchto princípov – obstáť v skúške časom a sprevádzať vás v nasledujúcich rokoch.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5

Recenzie od zákazníkov

4/5
Anonym
25.7.2019
 
5/5
Anonym
7.7.2019
 
© SHOOOS