0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: M3043_925
Farba: šedé / Grey

Makia Field Jacket M

-41% 217 

128 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Táto zateplená bunda strednej dĺžky je naša všestranná elegantná zimná bunda. Vnútri má náprsné vrecko na zips a zvonku dve zateplené vrecká na hrudi spolu s dvomi väčšími vreckami v páse. Bunda sa zapína na dvojcestný YKK zips. Medzi ďalšie funkcie patria skryté rebrá na rukávoch a diskrétne kožené štítky na ramenných rukávoch a páse.

50 % vlna 40 % polyester 10 % iné vlákna | ľahká úprava vody na povrchu | Priedušnosť 2000 g/m²/24h | podšívka 100% polyester | Vyrobené v Číne

Makia, založená v roku 2001, je odevná spoločnosť so sídlom v Helsinkách, ktorá vyrába moderné severské oblečenie. Myšlienka Makia pochádza z potreby udržať sa v teple v drsných podmienkach, pričom sa hodí do mestského prostredia, a to rovnako kvalitou a trendmi, aby sa stali súčasťou nášho každodenného života. Kolekcia Makia je inšpirovaná históriou a okolím helsinského prístavu, kde sa nachádza aj ústredie značky, a vyvinula sa do kompletného radu odevov, ktoré zakrývajú každého od hlavy po päty.

Stáli sme dostatočne dlho v chladnom daždi, aby sme uprednostnili jednoduchý a funkčný dizajn, ktorý sa zameriava na materiály rešpektujúce drsné severné podnebie. Makia sa zrodila v helsinskom prístave na základe týchto princípov – obstáť v skúške časom a sprevádzať vás v nasledujúcich rokoch.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS