0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: MTw-Grey
Farba: šedé / Grey

Secrid Miniwallet Twist Grey

-11% 70 

62 

Vypredaný

2 farebné varianty
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Peňaženka Slimwallet predstavuje moderný pohľad na klasickú peňaženku. Vďaka svojmu tenkému profilu sa perfektne zmestí do každého vrecka. Veľkoryso brúsená koža pojme minimálne ďalších šesť kariet, bankoviek a vizitiek.

Priemyselný dizajn a móda sa spájajú vo vreckových základoch Secrid. Všetky produkty sú vyrábané v Holandsku s veľkou starostlivosťou o kvalitu, ľudí a životné prostredie. Patentovaný mechanizmus poskytuje jednoduchý spôsob prístupu ku kartám.

Minipeňaženka má kompaktné rozmery a veľkú úložnú kapacitu. Hliník chráni vaše karty pred ohnutím, rozbitím a nechcenou bezdrôtovou komunikáciou.

Patentovaný mechanizmus vám umožňuje vysunúť karty jedným jednoduchým pohybom, pripravené na okamžité použitie. Hliník chráni pred ohnutím, rozbitím a nechcenou bezdrôtovou komunikáciou.

Vintage
Naša Vintage koža má starostlivo brúsený povrch a voskovú úpravu, ktorá dodáva kamienkový vzhľad. Vosk ju robí citlivejšou na škrabance, vďaka čomu je táto živá koža časom osobnejšia.

Slimwallet Vintage Blue je koža s upraveným zrnom, vyrobená v Holandsku z európskej hovädzej kože. Viac informácií o vlastnostiach kože, našom výrobnom procese alebo pokynoch na starostlivosť nájdete na našej stránke o koži.

Drží:
4 embosované alebo 6 plochých kariet
6 kariet navyše
Bankovky
Vizitky
účtenky

Veľkosť a hmotnosť:
68 x 102 x 16 mm
72 g

Stopa
Vplyv tejto peňaženky od kolísky po bránu, vrátane balenia, má nasledujúcu environmentálnu stopu z hľadiska emisií skleníkových plynov, spotreby vody a energie. Vplyv CO2 pri výrobe tejto peňaženky je 100% kompenzovaný. Navštívte našu stránku udržateľnosti a zistite, ako preberáme zodpovednosť za náš vplyv na planétu.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS