0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: MYp-Blue
Farba: modré / Blue

Secrid Miniwallet Yard Powder Sky Blue

55 
online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Naša najikonickejšia peňaženka a dokonalý všestranný pomocník. Minipeňaženka má kompaktné rozmery a prekvapivo veľkú úložnú kapacitu. Vďaka širokej škále štýlov a farieb sa zmestí do každého vrecka.

Patentovaný mechanizmus vám umožňuje vysunúť karty jedným jednoduchým pohybom, pripravené na okamžité použitie. Hliník chráni pred ohnutím, rozbitím a nechcenou bezdrôtovou komunikáciou.

Yard Powder
Miniwallet Yard Powder Fuchsia je kombináciou Cardprotector Powder a mikrovlákna, ktoré je navrhnuté tak, aby nahradilo kožu. Vďaka jedinečnému dotyku je rovnako odolný ako jedinečný. Vyrábané v Nemecku a montované v Holandsku.

Powder je novým krokom k dodávateľskému reťazcu s nulovým odpadom. Technika práškového lakovania obnovuje nepatrné škrabance na hliníku a vytvára žiarivo farebné minimálne peňaženky. Zero je nový hrdina. Upozorňujeme, že mechanizmus vo vnútri hliníka pozostáva z 0,1 gramu ovčej vlny.

Drží
4 embosované alebo 6 plochých kariet
4 karty navyše
Bankovky
Vizitky
účtenky

Veľkosť a hmotnosť
65 x 102 x 21 mm
72 g

Stopa
Vplyv tejto peňaženky od kolísky po bránu, vrátane balenia, má nasledujúcu environmentálnu stopu z hľadiska emisií skleníkových plynov, spotreby vody a energie. Vplyv CO2 pri výrobe tejto peňaženky je 100% kompenzovaný. Navštívte našu stránku udržateľnosti a zistite, ako preberáme zodpovednosť za náš vplyv na planétu.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS