0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: WTHIMCCG
Farba: šedé / Grey

New Balance Fresh Foam Hierro WTHIMCCG

-26% 175 

130 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Bežecká obuv New Balance Fresh Foam Hierro WTHIMCCG je model pre mužov určený na beh v náročnom teréne. Vonkajšia podošva je Vibram, čo znamená, že sa guma menej opotrebováva, lepšie priľne k povrchu a je odolná voči blatu. Vhodne rozmiestnené čapy dezénu majú vplyv na dobrú priľnavosť v teréne, uľahčujú rozbeh a zbiehanie a zabraňujú šmyku. Hrubšia vrstva gumy pod pätou uľahčuje konvergenciu. V medzipodrážke bola použitá technológia Fresh Foam, vďaka ktorej bola zabezpečená vysoká úroveň amortizácie a odozvy peny, čo bude mať priamy vplyv na bezpečnosť a pohodlie pri behu. Zvršok sa prispôsobí chodidlu, poskytuje pohodlie aj bezpečnosť (vystužený materiál chráni prsty pred nárazmi do kameňov a koreňov). Hierro je názov na počesť najmenej osídleného a najdivokejšieho ostrova Kanárskych ostrovov.

špecifikácia:
- pokles 8 mm
- Zvršok zo syntetickej sieťoviny
Technológie: Fresh Foam - inovatívna ľahká tlmiaca pena s vysokou odolnosťou proti deformácii. Vďaka vhodnej štruktúre poskytuje mäkkosť a primeranú ochranu kĺbov pri dlhších tréningoch. Vibram® Megagrip - Vďaka starostlivo vyváženým proporciám vznikla unikátna zmes gumy, ktorá odolá aj tvrdým povrchom. Technické vyrezávanie dezénu umožňuje použitie obuvi na skalnatom teréne, samotný behúň bol rozdelený do zón, vďaka čomu získame lepšiu kontrolu pri rýchlom pohybe na nerovnom povrchu. Podrážka sa vyznačuje úžasnou priľnavosťou. Toe Protect - dodatočná ochrana chrániaca prsty pred zranením pri behu.

Typ: Obuv
Pre koho: Pre neho
Kategória: Obuv
Určenie: Bežecká obuv, Vonkajšia bežecká obuv
Výška podrážky: 8 mm
Farba: Tmavomodrá
New Balance je ďalšia silno zastúpená značka v Shooos, ktorej sa chceme venovať aj naďalej naplno. Firma oslávila v 2016 svoje 110 narodeniny. Jej portfólio je dnes veľmi široké, od bežeckých tenisiek (veď sponzorujú ultra bežca Tonyho Krupičku), cez basketbal, kriket, cyklistiku, rugby až po mohutnú lifestyle divíziu, ktorú nájdete v Shooos.

New Balance ako jedna z mála amerických firiem tenisky v USA aj vyrábala. Dnes je to približne 25% produkcie (zbytok v Číne), avšak top modelové rady získali pomenovanie práve Made in USA a Made in UK práve po továrňach na týchto kontinentoch. (New Balance je vo Veľkej Británii od roku 1982). V budúcnosti chcú v NB zvyšovať podiel produkcie vyrobenej priamo v USA.

Modelové rady New Balance nie sú, na rozdiel od ostatných značiek, označené názvami, ale číslami. Miešajú sa Vám modely 1400 a 1580? Nevadí, stáva sa. Počiatky číselného značenia New Balance siahajú do 70-tych rokov 20. storočia. New Balance chceli ľuďom uľahčiť nákup tenisiek a vyrobili jednoduchú matricu: X-os obsahovala typy chodidiel/postavy/skúseností bežca; Y-os pohlavie a číselné značenie topánok. Podľa predispozícii ste si ľahko vybrali model vhodný pre Vás. Číselné značenie sa ujalo a pretrvalo do dnes. Pred číslom je vždy veľké písmeno značiace pohlavie U-unisex, M-men, W-women.

Medzi najpredávanejšie fashion modely New Balance patria NB 574, 993 a 1500. Tieto by ste si spliesť nemali. New Balance 574 je oprášený retro model a bestseller. Kvôli relatívne nízkej cene je v rôznych farebných kombináciách viditeľný prakticky všade, hoci existujú prémiové kolaborácie či modely Made in USA. Okrem ďalších desiatok modelov ste asi nevedeli, že napríklad NB 991 nosil Steve Jobs. Model je s ním nezabudnuteľne spätý, akonáhle ho prestali vyrábať Steve prešiel na 992. Model New Balance 990 je zasa prvou teniskou, ktorá sa začala predávať za 100$. Pred časom oslávil tridsiate výročie.

New Balance je značka, ktorá sa spoľupodielala na tvorbe sneakers komunity. Firma patrí k najväčším výrobcom tenisiek na svete s tržbami cez tri miliardy dolárov a okolo 4-tisíc zamestnancami.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS