0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: MS327BM
Farba: modré / Blue

New Balance MS327BM

100 
online (Skladom)
obchod Bratislava
17 farebných variánt
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Keď si rekreačné behanie v 70. rokoch minulého storočia získalo veľkú popularitu, meradlo bežeckej obuvi sa posunulo z obyčajnej existencie na výkon. Zatiaľ čo dobové návrhy by sa podľa dnešných štandardov považovali za jednoduché, desaťročie vyniká ako moment, kedy si bežecká obuv skutočne prišla na svoje. Model 327 vrhá nové svetlo na 70. roky ako čas inovácií tým, že odvážne pretvára klasické dizajnové prvky s úplne súčasným vzhľadom. Vďaka hranatému prepracovaniu osvedčenej klinovej siluety, nadmernej veľkosti, asymetricky aplikovanej značke „N“ a obopínajúcej podrážke inšpirovanej trailom, 327 poskytuje nič menej ako úplnú reimagináciu nášho bežeckého dedičstva.

Detaily produktu:
Rozšírená medzipodrážka
Semišový a sieťovaný zvršok s prehnaným tesákovým dizajnom inšpirovaným 320, 355 a Supercomp
Značka Oversized N
Mediálny lineárny text značky „New Balance“.
Drsná podošva inšpirovaná 355 trailovou bežeckou topánkou
Gumový obal na pätu inšpirovaný 320, 355 a Supercomp
Retro inšpirovaný nylonový jazyk
Rozštiepené obočie
New Balance je ďalšia silno zastúpená značka v Shooos, ktorej sa chceme venovať aj naďalej naplno. Firma oslávila v 2016 svoje 110 narodeniny. Jej portfólio je dnes veľmi široké, od bežeckých tenisiek (veď sponzorujú ultra bežca Tonyho Krupičku), cez basketbal, kriket, cyklistiku, rugby až po mohutnú lifestyle divíziu, ktorú nájdete v Shooos.

New Balance ako jedna z mála amerických firiem tenisky v USA aj vyrábala. Dnes je to približne 25% produkcie (zbytok v Číne), avšak top modelové rady získali pomenovanie práve Made in USA a Made in UK práve po továrňach na týchto kontinentoch. (New Balance je vo Veľkej Británii od roku 1982). V budúcnosti chcú v NB zvyšovať podiel produkcie vyrobenej priamo v USA.

Modelové rady New Balance nie sú, na rozdiel od ostatných značiek, označené názvami, ale číslami. Miešajú sa Vám modely 1400 a 1580? Nevadí, stáva sa. Počiatky číselného značenia New Balance siahajú do 70-tych rokov 20. storočia. New Balance chceli ľuďom uľahčiť nákup tenisiek a vyrobili jednoduchú matricu: X-os obsahovala typy chodidiel/postavy/skúseností bežca; Y-os pohlavie a číselné značenie topánok. Podľa predispozícii ste si ľahko vybrali model vhodný pre Vás. Číselné značenie sa ujalo a pretrvalo do dnes. Pred číslom je vždy veľké písmeno značiace pohlavie U-unisex, M-men, W-women.

Medzi najpredávanejšie fashion modely New Balance patria NB 574, 993 a 1500. Tieto by ste si spliesť nemali. New Balance 574 je oprášený retro model a bestseller. Kvôli relatívne nízkej cene je v rôznych farebných kombináciách viditeľný prakticky všade, hoci existujú prémiové kolaborácie či modely Made in USA. Okrem ďalších desiatok modelov ste asi nevedeli, že napríklad NB 991 nosil Steve Jobs. Model je s ním nezabudnuteľne spätý, akonáhle ho prestali vyrábať Steve prešiel na 992. Model New Balance 990 je zasa prvou teniskou, ktorá sa začala predávať za 100$. Pred časom oslávil tridsiate výročie.

New Balance je značka, ktorá sa spoľupodielala na tvorbe sneakers komunity. Firma patrí k najväčším výrobcom tenisiek na svete s tržbami cez tri miliardy dolárov a okolo 4-tisíc zamestnancami.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS