0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: WL574QF2
Farba: čierne / Black

New Balance WL574QF2

110 
online (Skladom)
obchod Bratislava
13 farebných variánt
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Dámske tenisky 574 sú zberateľskou ikonou. Vďaka čistým líniám a klasickému profilu je táto obuv z kože, semišu a textilu TENCEL™ Lyocell výnimočným, každodenným vyhlásením, ktoré zostáva verné svojmu dedičstvu z 80. rokov. Moderné vylepšenia pohodlia, ako napríklad podporné odpruženie medzipodošvy ENCAP, pomáhajú zabezpečiť, aby sa tieto kopačky cítili tak dobre, ako vyzerajú.

Detaily produktu
Dostupné vo veľkostiach s predĺženou šírkou
Odolná gumená podrážka
Tlmenie medzipodošvy ENCAP kombinuje ľahkú penu s odolným polyuretánovým lemom, ktorý poskytuje celodennú podporu
Zapínanie na šnurovanie pre bezpečné uchytenie
Kožený, semišový a udržateľný textilný zvršok TENCEL™ Lyocell
Ľahké odpruženie z EVA peny v medzipodrážke a päte zvyšuje pohodlie
Technológia Spinnex

V roku 1988 spoločnosť New Balance uviedla na trh pravdepodobne svoje najslávnejšie tenisky, 574. Pôvodne navrhnuté ako technické bežecké topánky, ktoré ponúkajú vysokú úroveň pohodlia a stability, sa 574 stali obľúbenými teniskami mimo bežeckých tratí.

New Balance je ďalšia silno zastúpená značka v Shooos, ktorej sa chceme venovať aj naďalej naplno. Firma oslávila v 2016 svoje 110 narodeniny. Jej portfólio je dnes veľmi široké, od bežeckých tenisiek (veď sponzorujú ultra bežca Tonyho Krupičku), cez basketbal, kriket, cyklistiku, rugby až po mohutnú lifestyle divíziu, ktorú nájdete v Shooos.

New Balance ako jedna z mála amerických firiem tenisky v USA aj vyrábala. Dnes je to približne 25% produkcie (zbytok v Číne), avšak top modelové rady získali pomenovanie práve Made in USA a Made in UK práve po továrňach na týchto kontinentoch. (New Balance je vo Veľkej Británii od roku 1982). V budúcnosti chcú v NB zvyšovať podiel produkcie vyrobenej priamo v USA.

Modelové rady New Balance nie sú, na rozdiel od ostatných značiek, označené názvami, ale číslami. Miešajú sa Vám modely 1400 a 1580? Nevadí, stáva sa. Počiatky číselného značenia New Balance siahajú do 70-tych rokov 20. storočia. New Balance chceli ľuďom uľahčiť nákup tenisiek a vyrobili jednoduchú matricu: X-os obsahovala typy chodidiel/postavy/skúseností bežca; Y-os pohlavie a číselné značenie topánok. Podľa predispozícii ste si ľahko vybrali model vhodný pre Vás. Číselné značenie sa ujalo a pretrvalo do dnes. Pred číslom je vždy veľké písmeno značiace pohlavie U-unisex, M-men, W-women.

Medzi najpredávanejšie fashion modely New Balance patria NB 574, 993 a 1500. Tieto by ste si spliesť nemali. New Balance 574 je oprášený retro model a bestseller. Kvôli relatívne nízkej cene je v rôznych farebných kombináciách viditeľný prakticky všade, hoci existujú prémiové kolaborácie či modely Made in USA. Okrem ďalších desiatok modelov ste asi nevedeli, že napríklad NB 991 nosil Steve Jobs. Model je s ním nezabudnuteľne spätý, akonáhle ho prestali vyrábať Steve prešiel na 992. Model New Balance 990 je zasa prvou teniskou, ktorá sa začala predávať za 100$. Pred časom oslávil tridsiate výročie.

New Balance je značka, ktorá sa spoľupodielala na tvorbe sneakers komunity. Firma patrí k najväčším výrobcom tenisiek na svete s tržbami cez tri miliardy dolárov a okolo 4-tisíc zamestnancami.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS