0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: WRCXBM2
Farba: čierne / Black

New Balance WRCXBM2

-26% 228 

169 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Dámsky tréningovo-pretekársky model pre osoby s neutrálnou prednou časťou pre beh na tvrdom povrchu. Maximálna návratnosť energie vďaka medzipodrážke, ktorá je vybavená technológiou FuelCell v kombinácii s výkonom dosky z uhlíkových vlákien, zaručuje, že tento model bude ideálnou voľbou na polmaratóny alebo maratóny. Zvršok je zakončený tradičným golierom z kvalitných syntetických materiálov a sieťoviny. Minimálne vrstvenie materiálu pomáha udržiavať ľahkosť a zároveň poskytuje oporu chodidlu.

špecifikácia:
- pokles 10 mm
- Vnútorná doska vyrobená z uhlíkových vlákien
- Zvršok vyrobený zo syntetických materiálov a sieťoviny
- Syntetický zvršok
- Tradičná konštrukcia goliera
Technológie: FuelCell - zmes dusíka použitá v medzipodrážke spolu s gumenou podrážkou zaisťuje maximálnu úroveň pohlcovania vibrácií, vysokú úroveň stabilizácie ako aj podporu pri behu.

Značka: New Balance
Model: WRCXBM2
Typ: Obuv
Pre koho: Pre ňu
Kategória: Obuv
Účel: Bežecká obuv, Supinácia
Výška podrážky: 10 mm
Farba: Čierna
New Balance je ďalšia silno zastúpená značka v Shooos, ktorej sa chceme venovať aj naďalej naplno. Firma oslávila v 2016 svoje 110 narodeniny. Jej portfólio je dnes veľmi široké, od bežeckých tenisiek (veď sponzorujú ultra bežca Tonyho Krupičku), cez basketbal, kriket, cyklistiku, rugby až po mohutnú lifestyle divíziu, ktorú nájdete v Shooos.

New Balance ako jedna z mála amerických firiem tenisky v USA aj vyrábala. Dnes je to približne 25% produkcie (zbytok v Číne), avšak top modelové rady získali pomenovanie práve Made in USA a Made in UK práve po továrňach na týchto kontinentoch. (New Balance je vo Veľkej Británii od roku 1982). V budúcnosti chcú v NB zvyšovať podiel produkcie vyrobenej priamo v USA.

Modelové rady New Balance nie sú, na rozdiel od ostatných značiek, označené názvami, ale číslami. Miešajú sa Vám modely 1400 a 1580? Nevadí, stáva sa. Počiatky číselného značenia New Balance siahajú do 70-tych rokov 20. storočia. New Balance chceli ľuďom uľahčiť nákup tenisiek a vyrobili jednoduchú matricu: X-os obsahovala typy chodidiel/postavy/skúseností bežca; Y-os pohlavie a číselné značenie topánok. Podľa predispozícii ste si ľahko vybrali model vhodný pre Vás. Číselné značenie sa ujalo a pretrvalo do dnes. Pred číslom je vždy veľké písmeno značiace pohlavie U-unisex, M-men, W-women.

Medzi najpredávanejšie fashion modely New Balance patria NB 574, 993 a 1500. Tieto by ste si spliesť nemali. New Balance 574 je oprášený retro model a bestseller. Kvôli relatívne nízkej cene je v rôznych farebných kombináciách viditeľný prakticky všade, hoci existujú prémiové kolaborácie či modely Made in USA. Okrem ďalších desiatok modelov ste asi nevedeli, že napríklad NB 991 nosil Steve Jobs. Model je s ním nezabudnuteľne spätý, akonáhle ho prestali vyrábať Steve prešiel na 992. Model New Balance 990 je zasa prvou teniskou, ktorá sa začala predávať za 100$. Pred časom oslávil tridsiate výročie.

New Balance je značka, ktorá sa spoľupodielala na tvorbe sneakers komunity. Firma patrí k najväčším výrobcom tenisiek na svete s tržbami cez tri miliardy dolárov a okolo 4-tisíc zamestnancami.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS