0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

New Balance 996

New Balance 996 sú všestranné unisex tenisky, ktoré hladko spájajú plátno a kožené materiály pre štýlový a odolný dizajn. So svojimi čistými líniami a minimalistickou estetikou je 996 tou správnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú nadčasový a decentný vzhľad. Zvršok kombinuje plátno a kožené prekrytia, čím poskytuje kombináciu priedušnosti a podpory. Topánka obsahuje charakteristickú technológiu odpruženia ABZORB od spoločnosti New Balance, ktorá poskytuje optimálne pohodlie a tlmenie nárazov pri každom kroku. Gumová podošva ponúka vynikajúcu trakciu a odolnosť, zaisťuje spoľahlivý výkon na rôznych povrchoch. Či už ich spájate s ležérnym oblečením alebo si ich obliekate pre uhladenejší vzhľad, New Balance 996 sú všestranné tenisky, ktoré bez námahy spájajú štýl a funkčnosť. Pozdvihnite svoju hru s obuvou s New Balance 996.

Tenisky New Balance - mestská štýlová obuv

Americké tenisky New Balance patria k svetovej klasike. Okrem bežeckých modelov je to silne zastúpená línia lifestyle obuvi, pričom najmä New Balance 574, New Balance 1500, alebo New Balance 373 sú tenisky, na ktoré by ste nemali zabudnúť pri jarnom výbere nových tenisiek. New Balance je jednou z najväčších teniskových firiem sveta. Časť produkcie, najmä tie drahšie tenisky sa stále vyrábajú v USA, alebo Anglicku, z čoho dostali prívlastky "Made in US a Made in UK". Pre Američanov je česť kupovať si tenisky vyrobené doma. Avšak NB (ako sa New Balance označuje) podmieňujú domácu výrobu aj dodávkami pre armádu atď.

Originálne New Balance

Čo je na New Balance podivuhodné je názov modelových rád tenisiek. New Balance zbytočne názvy nekomplikuje a k modelom pridáva číselnú radu. Presne viete ako vyzerá model 574, zostáva doladiť farebnú kombináciu, materiál a vzory. Detto s ostatnými teniskami. Občas sa stane, že v ponuke sa objaví nové ID produktu. Väčšinou je to reedícia niekedy v minulosti známych tenisiek NB. Firma má k dispozícii viac ako storočné archívy, keďže vznikla v roku 1906.

Pánske/dámske modely 

Pánske tenisky New Balance sa od dámskych zásadne neodlišujú. Dámske New Balance sa vyrábajú v obmedzenej veľkostnej rade do 9UK, avšak v zásade sú tenisky rovnaké. Firma však myslí aj na ľudí s rôzne tvarovanými nohami. V kolekcii NB sa často objavuje obuv s prívlastkom "wide", čo znamená širšie tenisky v oblasti haluxov.

Lifestyle inšpirovaný bežeckými teniskami

Práve mestská obuv New Balance čerpá svoju inšpiráciu z funkčných bežeckých tenisiek. Na americkom kontinente sú NB bežecké topánky č. 1 a top voľba pre každého športovca. Pohodlie a výkon športovcov sa plynulo prenáša do lifestyle kolekcie, ktorou disponujeme na Shooos.sk. New Balance sponzoruje nanjlepších tenistov, hráčov kriketu, či futbalistov a poznatky získané zo športu sa plynulo prenášajú aj do mestských tenisiek. Tenisky vyrobili z najlepších materiálov, s ohľadom na pohodlie, tvar a ich odolnosť. Od polstrovaných a ľahkých medzipodrážok REVlite, ktoré sú súčasťou mnohých New Balance, až po technológiu NB Dry, ktorá vás udrží v suchu - každý produkt sa môže pochváliť kvalitným remeselným spracovaním a zmyslom pre detail.
New Balance ako udržateľná spoločnosť
V New Balance sa v posledných rokoch snažia vybudovať udržateľnú spoločnosť. Životné prostredie a starosltivosť o našu planétu je vo firme na prvom mieste. Tenisky NB vyrábajú s ohľadom na redukciu odpadu z výroby, využitie obnoviteľných energii atď. New Balance je zakladajúcim členom "Sustainable Apparel Coalition" - koalície producentov v odevnom priemysle, ktorí sa zaviazali pri výrobe udržiavať zásady udržateľnosti a minimalizácie negatívneho vplyvu na životné prostredie.
Ceny New Balance a výpredaj obuvi
New Balance svojimi cenami nepatrí medzi najdrahšie tenisky na trhu. Ceny niektorých limitovaných modelov sa šplhajú k 200€, avšak bestsellery 574, 247, 373 nájdete v cenách 50 až 100€. Pozrite si tiež ponuku - výpredaj New Balance na Shooos.sk, kde nájdete New Balance aj s 50-percentnými zľavami. NB sú cenovo dostupné a kvalitné tenisky, ktoré sa inšpirovali a kvalitu získali od funkčnej bežeckej a športovej obuvi. 

Najnovšie články o New Balance na blogu Shooos.sk:

New Balance uvádza na trh novú paletu tónov, ktorá túto sezónu zdobí ikonické modely 574. Paleta, ktorá dodáva topánke retro nádych, sa skladá z kombinácie sivých a červených odtieňov. Topánka si zachováva mnoho pôvodných detailov a zostáva tak verná svojmu pôvodnému dedičstvu.
Zemité farby, pohodlné mestské tenisky, mikina a gate The North Face “Never Stop Exploring”. Čo nám to vraví o mladých ľuďoch, ktorí by sa v nich radi videli? Takýto outfit sa hodí pre záškoláka. Chodby svojej školy pozná dokonale, potrebuje objaviť ulicu aj poza školou. Zemité farby outfitu mu pomôžu splynúť s prírodou parku a okolitým mestským koloritom.
Aj Vaše deti majú hračiek viac a iba sa Vám kopia po deckej izbe? Nestíhate ich, podobne ako my, prekračovať, nieto ešte upratovať? Doprajte tieto Vianoce deťom aj praktické veci: nové tenisky, nový batôžtek. Verte, že sa z nich budú tešiť takisto, ba aj viac ako z nových hračiek. Máme to odskúšané!
© SHOOOS