0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: AH6799-004
Farba: čierne / Black

Nike W Air Max 98

-40% 180 

108 

Vypredaný

Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Nike Air Max 98 má dizajnové línie OG, ktoré boli inšpirované stenami Grand Canyonu, a zvršku dodávali výbuchy sviežej farby. Plynulý, štruktúrovaný vzhľad a tlmenie Nike Air v celej dĺžke vás oddeľuje od balenia.

Prírodné korene
Originálny dizajn z roku '98 má najmodernejšiu robustnú siluetu, zložitý systém šnurovania a dizajn inšpirovaný vonkajším prostredím, ktorý napodobňuje vodné toky Grand Canyonu.

Vkusne v Trende
Over-branding značky OG je vkusný a vychádza z viacerých log Swooshes, „AIR“ a Air Max.

Mimoriadne pohodlné
Celá jednotka Max Air, ktorá bola pôvodne navrhnutá pre výkonnostný beh, ponúka citlivé odpruženie.

Detaily produktu
Penová medzipodrážka poskytuje plyšové odpruženie
Úchytka päty
Gumená podrážka
Krajina / región pôvodu: Vietnam

Nike Air Max 98 je v plnom rozsahu pre rok 2018 a môžeme povedať, že humbuk okolo tejto tenisky rastie, keď sa odhalí každá nová farebná škála. Zatiaľ čo model 98 určite nie je taký slávny ako uznávané „vlajkové lode“ ako Air Max 97, fanúšikovia bubliny na topánku spomínajú s láskou - a hlavný prúd práve teraz naskočí do rozbehnutého vlaku. Tu je zoznam desiatich vecí, ktoré by ste mali vedieť o topánke „it“ Air Max z roku 2018, jednej z najviac podceňovaných tenisiek v tlmiacom odkaze spoločnosti Nike.

Vo svojich začiatkoch sa AM 98 uvoľňuje do niečoho menej ako ohromnej pozitivity. Spoločnosť Nike sa týmto spôsobom stala obeťou vlastného obrovského úspechu. Vydanie AM z minulého roku, chválená 97, bolo všetkým, o čom mohol hovoriť, od Milána po NYC.

Výsledkom bolo, že 98 bola privítaná s reakciami len „eh“ a bola vybavená skladovými policami. Dnes je to ekvivalent poklesu, ktorý sa spoločnosti Nike javí ako dobrý pri vydaní.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS