0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
FILTER

Nike - tenisky

Tenisky Nike sú dnes kultové. Pozrite si výber toho najlepšieho z pánskej a dámskej kolekcie Nike. Stovky limitovaných modelov, kolaborácii, alebo bestsellerov v podobe Nike Air Max a iných. Nike vznikli v Oregone v 60-tych rokoch. Veľmi rýchlo si ich pre kvalitu všimli bežci a pretekári a cez funkčné bežecké tenisky sa značka vyšvihla k najlepším lifestyle modelom. Nike obúva najlepších.
Pre Nike predstavovali zlaté obdobie najmä 90-te roky. Vtedy vzniklli kultové tenisky, ktoré sa dodnes obmieňajú vo všetkých farbách a materiáloch naďalej. Nike Air Max 90, Nike Air Max 93, Nike Air Max 95, Nike Air Max 97, Nike Air Max 98 a mnohé ďalšie tenisky získali prívlastok práve z magickej 90-tky. Všetko sú bestsellery a najobľúbenejšie svetové tenisky. Tenisky majú odpruženie, vzduchovú bublinu pod pätou, čím krokom dodávajú výraznú mačaciu pružnosť.
Pozrite si výber z tenisiek Nike v eshope Shooos. Na stránke je tiež množstvo tenisiek Air Force a iných chuťoviek. Sami nevieme, ktoré vyskúšať skôr.

© SHOOOS