0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: 3WD10870553
Farba: čierne / Black

On Running Cloudtrax Waterproof

-20% 220 

176 

online (Skladom)
obchod Bratislava
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Outdoorová technika sa spája s mestským štýlom s touto všestrannou topánkou. Teraz s vodeodolnou membránou, vďaka ktorej získate viac vonkajších priestorov.

Ide o turistickú obuv pre novú generáciu prieskumníkov, ktorá je navrhnutá pre ulice aj hory. Vďaka systému rýchleho šnurovania, ktorý zaisťuje pohodlie, budete pripravení jediným potiahnutím. Podošva Missiongrip™ vás zamkne v dobrodružstve, takže nezmeškáte ani sekundu vonku.
Užite si svoje ďalšie dobrodružstvo s medzipodrážkou s dvojitou hustotou tejto obuvi. Vďaka tvrdšej vrchnej vrstve pre presnú spätnú väzbu od zeme a mäkšej spodnej vrstve Clouds pre dlhodobé pohodlie je to turistická obuv, za ktorú sa vám vaše nohy poďakujú. Neospravedlňujte sa. So správnou technológiou, čo viac si môžete priať?
Nedovoľte, aby na vašu parádu (alebo v tomto prípade ďalšie dobrodružstvo) pršalo. Nepremokavá membrána ochráni vaše nohy pred daždivým počasím, zatiaľ čo bočný blatník udrží špinu a pohodlie vnútri. Odhaľte svoju vášeň pre krásnu prírodu objatím živlov.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS