0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: D110N-2627
Farba: červené / Red

Onitsuka Tiger California 1978

100 

Vypredaný

Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Vychádza z topánok California 78 ™, upravených do moderného dizajnu a zachovávajúcich retro štýl bežeckej obuvi. Nová žraločia podrážka inšpirovaná klasickým bežeckým štýlom a stielkou OrthoLite poskytujú pohodlie a lepšie odpruženie.

Onitsuka Tiger znovuobjavil túto obuv v priehľadnej sieťovine na jar/leto. Tenká podšívka maximalizuje priedušnosť a nízku hmotnosť. Ponechávajúc ikonický dizajn tak, ako sú, boli tieto modely aktualizované tak, aby poskytovali ľahký dojem a pohodlie aj v horúcom počasí. počasie.

Podšívka Ortholite®
Riadenie vlhkosti (Ortholite je registrovaná ochranná známka spoločnosti ATP Manufacturing LLC)
Kontrastné akcenty
Podrobnosti na päte
Podpisové pruhy
Nízka top
Značkový jazyk
Onitsuka Tiger je jedna z najstarších značiek obuvi v Japonsku. Tenisky založil Kihachiro Onitsuka. Dnes patria do portfólia firmy Asics (Pôvodne bola firma Asics mladšia "sestra" Onitsuka Tiger). Najpopulárnejšími modelmi sú Onitsuka Tiger Mexico 66, v ktorých sa predstavila Uma Thurmann v kultovej snímke Kill Bill. Tenisky sú pohodlné kvôli anatomickej klenbe nohy.

Model Mexico 66 získal svoj názov podľa olympiády v Mexico city. Predstavili sa v nich japonskí športovci na olympiáde v 68. Nepovedali by ste, ale z tohto modelu neskôr vznikla aj prvá teniska firmy NIKE - Nike Corsair. Firmu NIKE totiž založil pôvodný distrinútor Onitsuka Tiger na americkom kontinente.

Dnes majú modely Onitsuka Tiger retro imidž, ktorý pripomína pôvodné tenisky 60-tych rokov. Väčšinou sú kožené, výborne sadnú na nohy a fajn obopínajú nohu. Anatomicky tvarovaná vložka podopiera chodidlo a pokiaľ strávite v teniskách celý deň, ozaj sa cítite ako v papučkách.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS