0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey

Spoločnosť Osprey bola založená v Kalifornii v roku 1974 s hlavou plnou nápadov a túžbou navrhnúť a postaviť inovatívne batohy v najvyššej kvalite. Produkty Osprey dnes pokračujú v tomto priekopníckom duchu a používajú sa v najvyšších horách až na najodľahlejšie ostrovy a všade medzi nimi. Osprey navrhuje a stavia vysoko kvalitné výrobky, ktoré dlho vydržia, a preto sa na všetky výrobky vzťahuje záruka All Mighty Guarantee. Ak zistíte akúkoľvek chybu materiálu alebo remeselného spracovania obalu, opravíme ho alebo vymeníme bez poplatku v rámci primeranej životnosti. Kľúčovým aspektom stratégie Osprey je ochrana a zachovanie nášho prírodného prostredia. Preto Osprey sponzoruje mnohé mimovládne organizácie. Kedykoľvek je to možné, Osprey používa v obaloch recyklovateľné a recyklované materiály.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 7

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS