0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey

Osprey sa narodil v Kalifornii v roku 1974 v sídle jediného šijacieho stroja, s hlavou plnou nápadov a túžbou navrhovať a stavať inovatívne batohy v najvyššej kvalite. Dnes produkty Osprey pokračujú v tomto priekopníckom duchu a používajú sa na najvyšších horách až po najvzdialenejšie ostrovy a všade medzi tým. Osprey sa venuje prírode a kľúčovým aspektom našej pokračujúcej stratégie je ochrana a zachovanie nášho prirodzeného prostredia. Kľúčovým aspektom stratégie Osprey je ochrana a zachovanie nášho prirodzeného prostredia. Preto Osprey sponzoruje mnohé mimovládne organizácie. Vždy, keď je to možné, Osprey používa vo svojich obaloch recyklovateľné a recyklované materiály.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS