0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey

Značka batohov Osprey vznikla v Kalifornii v roku 1974. Vyrába jedny z najkvalitnejších batohov na svete. Výrobky Osprey dnes pokračujú v tomto priekopníckom duchu a používajú sa na najvyšších horách až po najodľahlejšie ostrovy a všade medzi nimi. Osprey navrhuje a vyrába vysoko kvalitné výrobky, ktoré vydržia dlho, a preto na všetky naše výrobky spadá záruka All Mighty Guarantee. V rámci záväzku k ochrane životného prostredia sa snažíme, kedykoľvek je to možné, výrobky skôr opravovať ako vymieňať. Ak zistíte akúkoľvek chybu v materiáloch alebo v prevedení vášho balenia, opravíme ho alebo vymeníme bez poplatkov v rámci jeho primeranej životnosti.
Osprey je lídrom v udržateľnosti nielen vrámci amerického regiónu, ale na celom svete. Tento rok je 100% produkcie batohov Osprey z recyklovaných materiálov, najmä polyesteru. Osprey tak nasadil aj pre ostatné outdoor spoločnosti latku veľmi vysoko. Osprey sa snaží produkovať maximálne funkčné batohy do tých najnáročnejších podmienok a konkrétne na jednotlivé športy. Najlepšie bicyklové batohy sú značky Osprey, detto platí aj pre turistické, či iné typy batohov. V Shooos nájdete najmä mestskú kolekciu batohov a čo je pre nás najpodstatnejšie: všetky sú udržateľné!

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS