0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X
SKU: 10004614OSP
Farba: modré / Blue

Osprey Daylite Palm Foliage Print

-20% 65 

52 

online (Skladom)
obchod Bratislava
7 farebných variánt
Oficiálny predajca - iba originálne produkty
Vrátenie tovaru zadarmo.
Doručenie do 2 dní
SHOOOS@SHOOOS.SK
Telefón: +421 2 222 001 06
Všetko, čo máte radi na Daylite, s pridaním polstrovaného obalu na notebook/tablet, dodatočného úložného priestoru a možností organizácie. Daylite Plus žiari sám osebe pre každodenné potreby a dobrodružstvá, ako aj naďalej uspokojuje potreby cestujúcich, ktorí potrebujú ďalšie možnosti prenášania. Vyrobené s ohľadom na udržateľnosť s použitím vysoko kvalitných recyklovaných látok schválených bluesign®, recyklovaného nylonu s certifikátom GRS a povlaku DWR bez obsahu PFC.

Všestranný
Séria Daylite zahŕňa kaleidoskopickú škálu aktivít od celodenných túr po miestnych chodníkoch až po festivaly, farmárske trhy a cestovanie po celom svete.

Udržateľné materiály
Vyrobené z materiálov schválených bluesign®, GRS-certifikovaného recyklovaného polyesteru a DWR bez obsahu PFC; udržateľná konštrukcia, ktorá je odolná a môže trvať roky každodenného opotrebovania.

Kompatibilita
Daylite a Daylite Plus, ktoré sú kompatibilné ako príloha k niekoľkým cestovným a batohovým taškám Osprey pre ďalšie možnosti ukladania a prenášania, sú skvelé tašky na nosenie po meste alebo ako batoh na vrchol.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnotenie
0/5
© SHOOOS