0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Arcane - unisex

Osprey Arcane predstavuje kolekciu, ktorá okrem batohov obsahuje tašky, rolovacie batohy, klasické batohy a iné drobnosti. Spája ich previazanie sprírodou a komplet recyklácia použitých materiálov. Táto séria je veľkým míľnikom v Osprey na ceste za udržateľnosťou a Arcana sa tak môže pochváliť záterom DWR bez C0 a PFC. Všetky materiály použité pri výrobe sú recyklované a preverené časom a dodávajú mu minimalistický vzhľad. Kovové komponenty skvele dotvárajú dizajn tohto odolného batohu a postarajú sa o jeho dlhú životnosť. Nápadná nášivka s logom na prednej strane je zaujímavým detailom. Vnútri nájdete polstrovanou priehradku na notebook a vrecká pre ľahšie organizáciu.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS