0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Daylite

Daylite doslova robí česť svojmu menu - je to ultraľahký mestský batoh vhodný ako malý cestovný batoh alebo na každodenné nosenie do mesta. Má odvetrávaný chrbtový panel, hrudný popruh s núdzovou píšťalkou, odnímateľný bedrový pás, polstrované vrecko v hlavnej priehradke na notebook alebo tablet (15,4"), vrecko na dokumenty, vrecko na vodný mechúr, malý organizér s klip na kľúče v prednom vrecku, pútko na pripevnenie LED svetla, kompresné popruhy, bočné sieťované vrecká a odnímateľný bedrový pás.

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS