0

Košík zostal prázdny. Ak by si chcel poradiť napíš, alebo zavolaj na číslo 0911 600 599, shooos@shooos.sk

X

Osprey Daylite

Daylite je doslova verný svojmu menu - jedná sa o ľahučký mestský batoh, vhodný ako malý batoh pri cestovaní a alebo len tak do mesta Odvetraný zadný panel; hrudný pás s núdzovou píšťalkou; odnímateľný bedrový pás; vv hlavnej komore polstrované vrecko na notebook či tablet (15,4 "), vrecko na dokumenty; vrecko na vodný vak; v prednom vrecku malý organizér s karabínkou na kľúče; uško na prichytenie LED svetlá; kompresné popruhy; bočné sieťované vrecká; odnímateľný bedrový popruh

Osprey už v roku 2020 dosiahol, že 100% produkcie batohov je udržateľných. Čo to znamená si vysvetlíme nižšie. Podstatné je, že firma je jednou z najinovatívnejších v segmente outdoor doplnkov v oblasti ekologickej sebestačnosti, pričom zároveň podporuje desiatky ekologických projektov vrámci celého sveta. 

Mestské batohy Osprey Arcane, ktoré predávame v Shooos.sk vyrobili každý z desiatich plastových fliaš. Namiesto vyhodenia tohto spotrebiteľského odpadu tento našiel ďalšie využitie v celej sérii prekrásnych batohov a tašiek. Iba v Európe sa za rok 2020 iba z tohto jedného modelu podarilo zrecyklovať vyše 300-tisíc plastových fliaš a odpadu.

Osprey je americký výrobca batohov. Za skoro 50 rokov existencie sa stal svetovým lídrom v produkcii batohov. Batohy Osprey patria medzi svetovú špičku: Nielen svojou kvalitou, ale tiež prístupom. Osprey chce byť najviac udržateľnou a najinovatívnejšou outdoor firmou na svete. 

© SHOOOS